Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP telora (Nokia Lumia 735)...

Biancagirl kérdése:

WP telora (Nokia Lumia 735) elerhetoek az alabbi appok? Gmail, Viber, M naplo (mensi naptar), Fajdalom naplo, subway surfers? Es mennyire testre szabhato a menuje?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 03:05
 1/5 Smittes ***** válasza:

[link]

Itt meg tudod nézni hogy van-e amit keresel.

2015. jún. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Boda Gergő ***** válasza:

Szia.


Viber elérhető, kimondott Gmail nincs,de Google mail fiók beállítható a telefon kliensében, és számtalan menses naptár programot találsz rá fájdalom naptárt is találsz az Áruházban. Subway surfets is van

2015. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Boda Gergő ***** válasza:

Menüt nem igazán tudod testre szabni: Háttere fekete vagy fehér lehet és Ennyi.


Vannak még a csempék, ezeket szabadon rendezheted, variálhatod, mögé hátteret tehetsz, 3 méret közül választhatunk.


De ezek ellenére én azt mondom nyugodtan próbáld ki nem fogsz csalódni a Windows Phone-ban , nem fagy le, nem állnak le a szoftverek. Jó választás. Nekem eddig két Windows Phone-om volt egy lumia 520 ds és most egy lumia 435ds de egyikben sem csalódtam. Ha van még kérdéses nyugodtan keres meg priviben is.

2015. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lenne egy problémám. Amikor szeretnék létrehozni egy Microsoft fiókot, hogy tudjam használni az Áruházat, azt írja ki a telefonom, hogy sikertelen az aktiválás. Nem tudja valaki, mi a baja, és mit kellene tennem, hogy működjön?
2015. jún. 29. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
E-mailben kellett kapnod egy üzeneted, vagy van benne egy kód, vagy egy link amire rá kell kattintanod
2015. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!