Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s re nem ingyenes a...

Iphone 5s re nem ingyenes a pages?

Figyelt kérdés
Eddig nem töltöttem le mert nem kellet, most viszont hasznát venném, de tegnap szomorúan láttam hogy fizetős lett. Eddig ingyenes volt, ez miért van? Talán mert megjelent az új iphone 6s?

2015. okt. 4. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

pontosan nem tudom, hogy működik, de ez elméletben úgy van 5S óta, hogy az újonnan aktivált telefonok ingyen megkapják.


na most én tippem az lenne, hogy a tiédet használtan vetted, és erre a telefonra már másik apple id-vel felhasználták ezt a dolgot.


onnan gondolom ezt, hogy nekem sem ajánlotta fel anno az 5S-em, most viszont mikor lecseréltem 6-ra, ami már új volt, azon felajánlotta, úgyhogy szerintem ez lehet az oka, de lehet, hogy nem. nem tudom, mitől függ.

2015. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!