Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilotok van most?...

Milyen mobilotok van most? Szeretitek, elégedettek vagytok vele? Lecserélnétek? Ha igen, milyenre?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Sony xperia go.. nem szeretem, kinézetre tetszik, de amióta megvettem csak a baj van vele, nem működik rendesen, többször volt már szervízbe, letört róla pár dolog, lassú, 2 óra alatt lemerül. Szívesen vennék egy másikat, ha lenne rá pénzem, fogalmam sincs milyet, mert nem követem a kijövő modelleket
2015. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Iphone 6-van jelenleg, nagyon elegedett vagyok vele. Nem cserelnem le masra, 6sre talan. Ferjemnek s6 van, o pedig azt nem cserelne el, max csak edgere. Elotte nekem iphone 4 volt, neki nokia nemtudom mi( de eleg csucs a lumiak kozott), es azokat is szerettuk. Mindketto regi mobil a szuleinkhez kerult.
2015. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
62%
Iphone 5s, elégedett vagyok vele. Nem cserélném le, amíg el nem romlik.
2015. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is iPhone 6osom van. Nem cserélném le, max egy nagyobb tárhelyűre. Ezt a ballagásomra kaptam, előtte még a 16. szülinapomra kaptam egy iPhone 4S-t és egyszerűen imádtam, de sajnos már kicsit elavult (ez az egyetlen, amiért lecseréltem)
2015. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3%

Samsung Galaxy S2 Plus. Már nagyon idegesít, lassú, sokszor magától újraindul, lefagy, stb... Eleinte szerettem, de őszintén, félév után már szar volt. :D (2 éves különben)

Annyit megtanultam ebből, hogy soha többet android.

Amint nem számít majd az iPhone 6s akkora nagy újdonságnak (tehát olyan 2 hónap múlva) és nem lesz hiánycikk mindenhol (mint az árusítások megkezdése után gondolom), lecserélem rá. Már kb. számolom a napokat.

2015. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

nahát én elég csóró vagyok, eddig 20-30 ezres android kategóriából voltak telóim galaxy Y, cubot, wave, most úgy döntöttem inkább használtan veszek egy iphone 4S-t


elégedett vagyok vele, persze lecserélném újabb iphone-ra, szerintem marha jó üzlet volt inkább ezt választani

"kategóriájában" a samsung S3 szerintem nincs ilyen jó telefon

annyi vele a probléma, hogy sokéves készülék révén néha hajlamos elfogyni a RAM, ha pl youtube appon nézek videót és bekapcsolva maradt a safarin pár oldal meg a térkép, de itt is sokkal kevésbé fájdalmas, mert csak kilép, az android hajlamos volt teljesen behalni ilyenkor

2015. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Navon Mizu M450, egy Sony Xperia P-ről váltottam. Szinte egyetlen szempontom volt a Sony rendszere után: csak egy szoftver legyen rá, de az működjön rendesen, nem kell frissítés, hardveresen pedig ne legyen gyengébb. A szoftveres részét a telefon néhány kisebb hibával teljesíti, frissítés még csak várható sem volt rá mikor megvettem, most meg már főleg nem. Január óta van meg a Navon, egyelőre nem gondolkozom cserén, hiába óriási visszalépés pl. a számomra fontos kamera a Sony-hoz képest. A GPS viszont kárpótol, gyorsabb és pontosabb a Sony-hoz képest.
2015. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 6s van, teljesen elégedett vagyok vele :)
2015. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
24%
Lenovo A6000, imádom. Akksi jól bírja (2 nap wifivel), és külsőre is tetszik. :)
2015. okt. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
LG G2 Mini telefonom van. Már elég régi, de az akksi még kibír egy napot. Amíg a metronóm, az ébresztő és a zenelejátszó működik rajta biztos nem cserélem le.
2015. okt. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!