Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilotok van most?...

Milyen mobilotok van most? Szeretitek, elégedettek vagytok vele? Lecserélnétek? Ha igen, milyenre?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 22:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
3 éve vettem egy sony xperia x10et, már akkor is használtan. Ritka esetben lefagy, a böngésző leáll, vagy egyszerűen csak lassú. Az akkumulátort kicseréltem így egy napot is kibír, az ezüstös szélek lekoptak, a gombokról is, a képernyő kicsit karcos, a töltő luk fedele pont ma vált le. De már annyira hozzám nőtt, hogy amíg teljesen tönkre nem megy, nem cserélem le. Amilyen árak vannak ma okostelefonokért 100-300 ezer, annyit meg nem szánnék egy telefonra.
2015. okt. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
az x10 új korában sem volt csak alsó-közép...
2015. okt. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
34%
Nokia N8-am van, elégedett vagyok vele, annak ellenére, hogy a symbian már régóta elavult. Amire kell, arra nekem tökéletes, netezek néha rajta, gps, kamera, nagy ritkán játékok. Az akksija lehetne jobb is. Nem cserélném le, majd csak akkor, ha megadja magát.
2015. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
34%
Sony Xperia M4 Aqua-m van pár napja vettem de nagyon jó kis gépnek tűnik: D
2015. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

A kérdező megkérdezi kinek milyen telefonja van, és hogy elégedett e a paraszt vele. Az paraszt keírja milyen van neki, és hogy elégedett, erre a többi gyökér meg nyomja hogy nem hasznos a válasz. MIÉRT?

Nem lett megválaszolva a kérdés????

2015. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
46%
Azért, mert ennyi eszük van, igazság szerint ezeket a válaszokat, se fel, se le nem lehetne pontozni, mert egyik sem hasznos, se nem hasznos.
2015. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
Hasznos a kérdező szamára, hiszen választ kapott. De minek lepontozni...
2015. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

Egy iPhone 3GS, 2009-ben vettem, és azóta kétszer volt újraindítva.


Nem laggol, kijelző tökéletes, nem akad. Amire kell jó. :)

2015. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 bence4 ***** válasza:
50%
prestigio 5508-asom van,kinézete miatt vettem meg.szerintem fontos egy használati tárgynál a küllem.Nem cserélném le.
2015. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Samsung E1200 Tökéletes telefon, egyszerű mint a faék, de sosem hagyott cserben. :) Akár két hétig is kibírja az akksija! :D Szóval elégedett vagyok vele. Amire kitalálták - telefonálás - tökéletesen alkalmas. A többi sallang amivel szédítik a népet teljességgel hidegen hagy.


Egy maradi honpolgár :)

2016. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!