Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Ipad Mini-t megéri venni?

Apple Ipad Mini-t megéri venni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyiért, miért van rá szükséged illetve ki tudod e használni a tudását.
2015. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Használtan szeretném venni. 50e körül. Tovább tanuláshoz kellene legfőképp hogy tudjak nyugodtan esetleg út közben is tanulni stb. Mivel jobb lenne rajta jegyzetet olvasni mint egy 5colos telón és még is kisebb mint egy laptop. A leglényegesebb pedig hogy időt álló legen és NE fagyjon. Mostani androidos tabot kezdi megadni magát és annak a pótlására kéne.
2015. okt. 7. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Anno a barátnőm is ezért vett ipad mini-t. Én is támogattam az ötletet bár nekem ipad air-em van. A minit még így is nagyon praktikusnak tartottam, viszont meg kell jegyeznem, hogy 1 év használat után drasztikusan lelassult, egy egyszerű weboldal megnyitása közben van hogy 2-3* lefagy és újraindul. Néha olyan idegesítő hogy inkább félre is rakjuk és inkább bekapcsoljuk a laptopot. :D És én aztán próbálkoztam mindennel. Újratelepítés után kb 1 hétig siklik a rendszer utána megint jelentkeznek ezek az idegesítő fagyások, esetleg véletlenszerű újraindulások... Nagyon vigyáztunk rá, saját tokja van, mindig fóliázva volt, mindig kikapcsoljuk a futó alkalmazásokat és nincs is telepakolva 100 appal, így tényleg nem értem hogy mi baj érhette szegényt.
2015. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem Mini van.

Elég lassú már, de nálam még mindig stabil.

Böngészésre, chatelésre használom főleg, arra még jó.

Gondolom akkor jegyzeteket olvasni is jó.

De ne várj tőle nagy sebességet.

2015. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor inkább pótoljak rá egy kicsit és vegyek mini 2-3at? Használtan terészetesen. Újra nincsen keret. :D
2015. okt. 7. 19:52
 6/12 anonim ***** válasza:
iPad 2-m van megjelenés óta és teljesen stabil. A probléma a régebbi készülékekkel az újabb ios-ek szoktak lenni. 7.X.x el semmi gond nem volt, viszont a 8as óta nagyon lassú az ipadem.
2015. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Két évig használtam az első generációs mini-t, tökéletesen meg voltam vele elégedve (és kb. 50-ért passzoltam el). Egyedüli "hibája" a viszonylagosan kicsi felbontása (nem retina), és nem biztos, hogy érdemes iOS 9-et telepíteni rá (bár én csak egy nagyon korai bétát teszteltem annó rajta). Nekem nem fagyott, nem indult újra, pedig semmilyen extra törődést nem kapott (jó, nem fürdettem, nem dobáltam, volt rajta smart cover, és szállításkor egy tok is, de ezen kívül semmi). Új tulajdonosa szintén imádja. De ha engedi a keret, akkor egy Mini2/3-ra érdemesebb beruházni. Ha nem, akkor tökéletes, nem fogsz szerintem csalódni benne.
2015. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
2. válaszoló vagyok. Én nem ajánlanám az 1. generációs minit... Nem tudom hogy másoknak van e hasonló gondjuk a készülékükkel de nekünk nagy csalódás volt az biztos. A te helyedben én gyűjtenék még :)
2015. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mini 2 16gb is van már 60-65körül. Inkább gyűjtögetek egy kicsit :) A7-es proci elég lesz még egy jó darabig ugye?:D
2015. okt. 7. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:
A proci elég lesz, de a 16GB-ot nagyon meggondolnám. Telefonnál még csak-csak elég, de én 32GB-on is éppen, hogy elfértem iPad-en (most 64 gigás, ez már ok.).
2015. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!