Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért modnják, hogy nem érte meg?

Miért modnják, hogy nem érte meg?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömtől vettem egy telefont. A telefon januárban lett vásárolva. Garancia van. 24000 volt, én most 20000ért vettem. Igen, ez lehet ténbyleg hülyén hangzik, de a csajnak, akitől vettem, más márciusban új telefonja volt. Ez pedig nem is volt használva. Nem kamu, mert sokat beszélek vele. És tudom, hogy május óta eladó volt, de most meghalt az eddigi telefonom, szóval végül én vettem meg. Nincs rajta karc se, minden tartozék megvan.


Miért kell megszólni, ha majdnem új telefon áráért vásároltam meg?



2015. okt. 8. 22:21
 1/7 Jófej:D ***** válasza:
Pont azt nem írtad le milyen telefon. Lehet hogy maga a telefon rossz, mert pl sokszor kell szervizbe vinni, nagyod akad rajta a rendszer vagy lehet hogy újonnan is csak fele annyit ér a többihez képest.
2015. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe újat vettem volna de te tudod :D

Azért vettem volna az újat mert amíg nála volt telik a garancia (nem tom mikor vetted de október van úgyhogy 10 hónap már letelt a garanciából),meg azért használódik az akku meg a többi alkatrész.

2015. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Am milyen telefon?
2015. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt kell mondani másoknak hogy 8000-ért vetted. Mindjárt más lesz a hozzá állás.
2015. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szól meg senki..

Az első szempont, hogy tetszik-e a telefon? Vágytál-e rá? ha igen, akkor miről beszélünk..

a másik, hogy volt pénzed is, és pont kellett egy teló, ami pont a csajszinál volt eladó..megvetted, örülsz. ennyi.


hogy mit mennyiért veszünk, akár újonan, akár kézből, az lehet vita tárgya, de semmi értelme...


úgyhogy dőlj hátra, és élvezd az új teló nyújtotta lehetőségeket.


senki nem szól meg,csak te képzelődsz.

ha mégis, akkor mond nekik, hogy coki..

2015. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lumia 530
2015. okt. 9. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha januári, akkor van rajta garancia. Mondjuk én a helyedben kb. 4000 forinttal többért újat vettem volna, aminél most indul a garancia.

Nem kell ezt megszólni, csak sajnos a telefon (főleg ez az ultra budget kategória) az a műfaj, ahol a termék nagyot veszít az árából, így a 9 hónapos telefont ennyiért megvenni nem volt egy nagy üzlet, de te tudod.

2015. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!