Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A536 érintőképernyő...

Lenovo A536 érintőképernyő probléma oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Május végén vettem, teljesen jó, imádom, nem volt semmi gondom vele. Úgy vigyázok rá, mint a szemem fényére, nem ejtettem el egyetlen egyszer sem, víz nem érte. Kétszer jelezte a szoftverfrissítést, rányomtam mind a kétszer, aztán se volt semmi gond. Viszont mostanában többször is előfordult, hogy a képernyő totál meghülyült. Egyszerűen a jobb alsó részén nem azt érzékeli, ahova nyomok. Pl. Ha az n betűt nyomom, behozza nekem az i-t és be is nyomódik, mintha azt nyomtam volna meg... Egy idő után befejezi magától, de az újraindítás nem segít. Sőt, le is formáztam, de az se segített. Arra figyeltem fel, hogy hideg, párás időben csinálja ezt. Ha leveszem a hátlapot és megdörzsölöm az aksi tetejét, anélkül, hogy kivenném, az már kétszer jó volt. Soha nem volt ilyen gondom... Normális, hogy esetleg tényleg az időjárást nem bírja? Vagy most le kell mondanom a telefonom használatárol télen...?
2015. okt. 11. 11:33
 1/2 anonim válasza:
Nekem is Lenovo A536-om van,lassan egy ève, kb november vège óta megvan, de èn eddig nem èrzèkeltem ilyen problèmát. Csak annyi a bajom, hogy amikor fel akarom oldank a kèpernyőt akkor nagyon lassan oldja fel.
2015. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na nekem meg azzal semmi gondom nincs, hasít, mint a villám... :D
2015. okt. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!