Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon érné meg?...

Milyen telefon érné meg? Tudnátok saját tapasztalat alapján segíteni egy kicsit?

Figyelt kérdés
Van egy samsungom, de már nagyon ki vagyok tőle, úgyhogy szeretnék egy új telefont. De most már valami normálisat amit tényleg megéri megvenni nem megy tönkre féléven belül. Apple termékekről hallani sem szeretnék. Samsungról sem. Lg-n gondolkoztam, meg Lumia telefonokon. Nokia anno nagy szerelmem volt, az az egy telefonom ami sose hagyott cserbe. De sajnos nem ismerem olyan jól ezeket a készülékeket. Valaki esetleg saját tapasztalat? Előre is köszönöm!

2015. okt. 11. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A Nokia Lumia nagyon jó telefon! kibírja akár 2-3 évig is! De ezzel ellentétben az Lg is nagyon jó! De ez attól függ melyik lg-re gondoltál? Lg g2, Lg g3?
2015. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem gondoltam egyik telefonra sem, pont azért mert ismeretlen vagyok a témában. Csak így utána olvasgatás után úgy tűnik mintha ezek jók lennének, ezért érdekelnének saját tapasztalatok is :) Meg nekem néha ez a "telefon" nyelv nagyon külföldi xD
2015. okt. 11. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Megértem, hogy a koreai hulladék Samsungot nem akarod többet, de jobb ha tudod, az LG is koreai hulladék? Apple-el mi a bajod? Én nagy Apple ellenes voltam, aztán kaptam egy céges telefont, a legjobb, ami valaha volt nekem, pedig több mint 20 éve van mobilom.


Nokiáról tudnod kell, hogy már nem is Nokia, hanem Microsoft. Nagyon stabil és gyors rendszer, de vannak idegesítő dolgai. Például az egyik ilyen, hogy a Lumiák nem tudnak egyszerre rezegni és csengeni. Én emiatt adtam el a 930-asomat, mert rengeteg nem fogadott hívásom volt, a csengést nem hallottam meg, rezegni meg nem rezgett. Ezen kívül még tudni kell, hogy a Windows Phonenak csökken a penetrációja, vagyis egyre kevesebben használják ezt a platformot.


De ha téged ezek nem zavarnak, akkor nincs akadálya a Nokiának.

2015. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Az Lg az nem hulladék:) Olvass utána és rájössz:)
2015. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik családtagunknak évek óta LG-je van, csak azért cseréli ki a mostanit, mert beleszeretett a Flex-be. Kamera, szoftver és megbízhatóság szempontjából is talán a legjobb ár-érték arányú választás.
2015. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Minden koreai telefon hulladék, ergo az LG is. Két helyen tudnak minőségi telefont gyártani, az Applenél, és a Blackberrynél, és nekem mindig kettővel több, tehát én nyertem.


Egyébként meg aki akar, vegyen magának koreai hulladékot, mások meg maradnak a minőségnél.

2015. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
iPhone 5s-em van, uttsó, olyan 3-4 hónapja. Többször lefagyott már, a memóriája nem bővíthető, rendszeresen előfordul, hogy nem halljuk egymást hívás közben, újra fel kell hívnom a számot. Egyébként szeretem, könnyen kezelhető stb., de semmivel nem tud többet, mint a gyerek LG G3-ja, a kamerája pedig meg sem közelíti azt. Egy túlárazott, közepesnek mondható kütyü, agyonhájpolt cégtől, semmi több.
2015. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is lumiát ajánlok, mivel anyám samsungja szarakszik mint a fene (Ace 4), ismerőseim meg panaszkodnak az iphonjaikra (4, 5, 6). Ja, és mellesleg én is lumia használó vagyok.
2015. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. okt. 12. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!