Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mijen telefon? Mgfelel...

Ez mijen telefon? Mgfelel 2015 elvárásoknak?

Figyelt kérdés

CPU: MediaTek MT6582M 1.3ghz

GPU: Mali-400 MP2

Processzormagok száma:4 magos

RAM:1024 MB

Belső memória mérete:8 GB

microSD (max. 32 GB)

Op rendszer:Android 5.0 Lollipop

Kijelző mérete: 5"

Kijelző felbontása 1280 x 720 pixel

Kijelző típusa Kapacitív IPS

Egyéb kijelző tulajdonságok 16 millió színárnyalat

Pixelsuruseg 300ppi

Előlapi kamera felbontása 5 MPx + Vaku

Előlapi kamera maximális felbontása 2592 x 1944 pixel

Hátlapi kamera felbontása 8 MPx

Hátlapi kamera maximális felbontása 3264 x 2448 pixel

Autofókusz Van

Beépített vaku Van

Videofelvétel Van

Akkumulátor típusa Li-Ion

Akkumulátor kapacitás 2200 mAh

Hosszúság 142.8 mm

Szélesség 72.6 mm

Vastagság 8.8 mm

Súly 156 g

Dual sim Igen



A telefon neve: Prestigio muze c3!!! Vagy máshogy is ismert: Prestigio 3504!!

Játékokra jo lesz pl.gangstar vegas,fifa15-14,asphalt,hitman sniper,need for speed no limits,nova3,relic run,fatal fight,angry birds sorozat,unrea fighter,wwe 2k,six guns,exiles,goat simulator,GTA:San andreas,assassins creed,real racing3,gt racing2,neeed for speed most wanted,dead trigger2,dead effect,modern combat zero hour,call of duty strike team,dead effect2,horizona chase,assassins creed identity,star wars uprising,angel stone.

Elég lesz ehez a telefon ereje?

Nem fog laggolni?A telefon ne lesz lassu?Pozitiv negativ vélemények valaki?Elore koszi mindenkinek :D



2015. okt. 11. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Noname telefon,és első oldal orosz volt amit kihozott erre,ők meg a szemetet is dícsérik.A leírás alapján egész jó de hogy a minősége milyen azt nem lehet tudni
2015. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Szerintem gondolatodból is töröld mert lagolni fog akadni minden bajod lesz vele. Noname is bár a prestigio azért fel fel tűnik de én nem venném.



Inkább egy samsung galaxy s3 non vagy lg g2 n gondolkodj ezek már elég jók vagy sony telefonon.

Esetleg a huewi, xiaomi


Vagy ami olcsó és még jók is a windows telefonok.

2015. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát biztos nem noname.Azért nincs róla sok videó meg teszt mert ez a legújjabb Prestigio telefon es antutun jól tejesit mivel 2088 pontot teljesített.Hé és anyukám orosz úgy beszélj xDD na szóval ojan új hofy árukeresőre csak tegnap kerüllt fel.Nekem design minden tetszik azert biztos jobb lesz mint az en sony xperia tipom.Windows nem érdekel!!Es szeretek fotózkodni ezért jó egy 5 mpx es kamera.Azert mert nem ojan híres attól még jó.vollt vidi róla asphalt 8 simán ment!!Na és az 5 fölös kepernyo is jó foleg a hd felbontas.Ár/érték bajnok lehetne!! 33 forint vagy mennyi 100 euro masok ijen specifikacioert cserebe elkérnek egy vagyont!! Na de majd meglátom hogyha a kezembe lesz!!
2015. okt. 11. 22:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az előbb elirtam az antutun 20044 pontot teljesített :)
2015. okt. 11. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy te miket gondolsz meg látsz arról a telefonról attól független még nem jó.Sőt...Vegyél inkább egy s3 neot vagy lg g2-őt ezek sokkal jobbak.
2015. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
megveszik a parasztok az olcsó noname androidos telefonokat, majd elkezdik fikázni az androidot, hogy milyen szar meg lassú stb. és áttérnek egy 600 eurós ajfonra és jaj milyen jó az ajfón és már ajfónfanok lesznek és az android milyen szar, és fikázni fogják, csak ha vennél egy 600 eurós androidos telefont akár melyik gyártó zászlóshajóját akkor az valami lenne, nem egy 100 euros noname szart , sok sikert vele de ne a noname teflonod miatt fikázzad majd az androidot előre is köszi
2015. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De ha szerinted jó akkor ved meg nyugodtan ha meg nem jön be akkor volt egy tanulsága a dolgoknak.

Néha érdemesebb " csak a márkát" megfizetni.

Mindjuk én is azon vagyok, hogy 200.000ft egy telefonért az már....

De biztos vagyok benne, hogy lg samsung sony xiaomi htc huewi nél biztos találsz megfelelő telefont.


De egy nagyon jó vétel a samsung galaxy s3 neo vagy egy árkategóriával feljebb a lg g2 nagyon jó telefon.

2015. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól hogy a hardver erős, még nem lesz jó egy telefon...

A prestigio az egyik legutálatosabb hulladék gyártó, kis országunkban valamiért nagyon népszerű, részben ennek köszönhetjük az "az Android akadozik, gyorsan merül, vírusos, az Iphone sokkal jobb"-típusú posztokat.

A problémák az alábbiak:

-Kijelző: Röhejes ez a felbontás, remélem ez feltűnt

-RAM-kezelés: Létfontosságú a jó teljesítményhez, az erősen módosított szoftvereken (pl Prestigio)általában el van rontva

-Háttérfolyamatok: Nem tudom hogy speciel ezen van e bloatware, de ez is rendesen le tud venni a teljesítményből. Roottal le lehet törölni őket, de tudod mikor találsz te erre rootot..

-Támogatottság:

Főleg akkor fontos ha hosszabb távra tervezed, de láttam már telefont amit még mindig JellyBean-nel adnak. Prestigiótól nem fogsz látni szoftverfrissítést, az 100%

-Népszerűség:

Nem arra célzok hogy mennyire tudsz villogni vele, hanem hogyha esetleg feldobja a talpát a szoftver (ami igen esélyes), akkor tudj újat szedni internetről és megjavítani. Egyszerűen meg lehet állapítani, ha egy telefonnak nincs topikja xda-n, akkor nem fogsz hozzá semmit találni.


Na, ezért nem veszünk Prestigio-t, Alcatel-t, Navon-t, ATab-ot és efféléket. Remélem tudtam segíteni.

2015. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a telefon nem olyan mint egy vajas sonkás kenyér , rákenem a vajat a szelet kenyérre rátaszem a sonkát és kész is van, azt meg kell csinálni, Z1 -esemmel kibirok egy napot ha nyomkodom stb, ha melóba járok akkor 2őt is töltés nélkül, a kollégának van egy lenovo a536 -osa eljön melóba 90% aksi 4 óra után van szünet ránéz a telóra már csak 40% ugyh. ez nem csak az, hogy elolvasom miből áll és kész az már jo is lesz főleg ennyi pénzért
2015. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
43%

Szerintem a legnagyobb baj, kispajtás, hogy a magyar nyelvet nem tudod használni. De ez legyen a te szégyened.


A Prestigio igenis jó telefon, de az Android folyamatos fejlődése miatt nem abba a kategóriába esik ( sok más gyártóéval együtt ebben az árkategóriában, pl: Samsung) a hardverezése miatt, hogy az Androidot laggolásmentesen használni lehessen. Ezért fog folyamatosan lefagyni, újraindulni a Droid. Nem azért mert szar a telefon, vagy a droid, egyszerűen a normális(kinek-mi)haszálathoz erősebb s egyben drágább modell szükséges.


Személy szerint én egy wp-s Prestigiót használok teljes megelégedéssel. A windows phone-t meg kizárólag olyanok gyalázzák, fikázzák, akik soha életükben egy percig sem használták a rendszert.


Igaz, nincs szarós, büfögős app százezer darab, de minden fontos appnak van elérhetősége.

2015. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!