Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most komolyan emiatt veszekedn...

Most komolyan emiatt veszekedni?! (Windows Phone - Android)

Figyelt kérdés

Most lett Microsoft Lumia 640-em. Tesómnak és a barátjának Lenovoja van, ha jól emlékszek Lenovo S850c. Mindenféleképp Windows alapú telefont akartam, mert több helyen olvasva azt írták, hogy megbízhatóbbak, meg mivel előző telefonom Androidos volt, és hamar tönkrement, emiatt foglaltam állást a Lumia 640 mellett. Erre fel valahogy feljött ma ez a telefonos téma. Tesóm barátja azonnal pártfogásba vette az Androidot, meg hogy mennyit tud. Én nem mondtam azon kívül semmit, hogy megbízhatóbb meg gyorsabb szerintem a Windows Phone. Több sem kellett neki, hozzám vágta, hogy csak a hülyék vesznek Windowst, meg, hogy az ő telefonja, ami 8 magos gyorsabb, mint az enyém, az Android mellett versenybe sem szállhat a Windows. Ezek után inkább nem szóltam neki semmit azon kívül, hogy okés, majd meglátjuk melyikünké húz többet...

Nem gondoltam volna, hogy ebből ekkora ügyet kell csinálni. Ha nem Lumia 640-t vagy bármiféle Windows Phone-os telefont választottam volna, akkor nekem is maradt volna az, mint neki, hogy Kínából rendel egy Lenovo telefont. Nem mellesleg imádom a Lumiám, nyomába sem érhet az előző, hasonló árkategóriás Androidos telefon.



2015. okt. 11. 22:15
1 2 3
 1/22 szántóvető ***** válasza:
19%
lehülyézett te meg eltűrted,ennyi.
2015. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kellett volna tennem. Lesüllyedni arra a szintre, hogy szidjak én is úgy egy készüléket, hogy nem is ismerem? Attól mennyivel lett volna jobb nekem?
2015. okt. 11. 22:24
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "rivalizálás" mindig is meg lesz minden fajta op. rendszernél, telefonnál.Ez szinte már mindennapi.Bár most nagyon szemezek a 950 XL-es Lumiával.Amúgy egy normális ember nem fog azon veszekedni, hogy melyik a jobb op. rendszer/telefon, hisz mindennek megvan az előnye/hátránya.
2015. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
16%

Engem is ki tudnak buktatni, hogy valaki még vesz WP-t.

Szar, a market egy nagy nulla stb.

2015. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel saját magad minősíted :'D
2015. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

lehet, hogy nincs annyi alkalmazás az áruházban, mint az androidnál, de legalább jobb a minőségük és nem omlanak össze...

mielőtt fikázol valamit, legalább ismerd meg

az 530-som lassan már egy éve van meg, de egyszerűen imádom, stabil, nem lassult le, ugyanolyan gyors, mint amikor megvettem

a világon a legszánalmasabb, amikor kisgyerekek (vagy gyermek lelkű felnőttek) azon vitatkoznak, hogy melyik rendszer a jobb..., és ha valakinek eltérő a véleménye, azt egyből lehülyézik, gratulálok a szellemi szintedhez

2015. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki (már ha szóba kerül még), h azt mondod: Tényleg? Akkor kidobom a lumia-t, holnap veszek egy olyat, mint a tied"

Meglátod, tovább fogja tépni a száját. Én mindig arra gondolok h milyen élete van annak, aki képes ilyen semmiségen beporgetni magát.

2015. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 SylwerStone ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ilyen ember nem ért hozzá, csak szajkózza, hogy szar amit ő nem ismer. Mindkét rendszernek vannak előnyei, hátrányai. A hardver amúgy sem egy összehasonlítási szempont egy androidos és egy windowsos mobil között. Év végén jön a windows 10 mobilra ami a Microsoft ígérete szerint mint androidos mint ios-es appokat is fog tudni futtatni. Ha az igaz valószínűleg több ember is meg fogja fontolni, hogy Lumiát vegyen,mivel a legfőbb hátrány egyedül az appok hiánya volt.

Mondom én ezt androidosként

2015. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

Az android sem omlik össze

Csak nem a legrégebi verziót kell nézni egy gagyi 20 ezres telefonon

2015. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

"lehülyézett te meg eltűrted,ennyi."


Gondolom te inkább vitatkoztál volna ítéletnapig egy meddő témában...


Főleg mikor így állnak egymáshoz, hogy "nem veszek androidost, mert az előző tönkrement"...az hogy tönkremegy vagy sem, nagyjából teljesen független a rendszertől, hibás darabok meg mindig vannak. Meg ugyanúgy az "enyém gyorsabb mert hát nyóóóócmagos", ennek megint mi köze van a rendszerhez? :D


Az mondjuk tény hogy a Windows atom stabil és az is hogy kevés rá az alkalmazás. De aki ésszel asznál androidot, annak szintén nem fog lassulni, meg nem fog "tönkremenni".


Az androidnál pont a fene nagy szabadság miatt történik a legtöbb baj, mert a vérpistike megkapja a legújabb Xperiát vagy Galaxy-t és első kérése hogy "légyszi írjátok már le részletesen, hogy kell bootloadert nyitni meg rootolni"... Meg custom romnál az első dolga hogy "húúúú tuningoljuk a processzort, húzzuk fel a max órajelre mert miért ne" aztán csodálkozik hogy gallyra vágta az eszközt.

2015. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!