Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most komolyan emiatt veszekedn...

Most komolyan emiatt veszekedni?! (Windows Phone - Android)

Figyelt kérdés

Most lett Microsoft Lumia 640-em. Tesómnak és a barátjának Lenovoja van, ha jól emlékszek Lenovo S850c. Mindenféleképp Windows alapú telefont akartam, mert több helyen olvasva azt írták, hogy megbízhatóbbak, meg mivel előző telefonom Androidos volt, és hamar tönkrement, emiatt foglaltam állást a Lumia 640 mellett. Erre fel valahogy feljött ma ez a telefonos téma. Tesóm barátja azonnal pártfogásba vette az Androidot, meg hogy mennyit tud. Én nem mondtam azon kívül semmit, hogy megbízhatóbb meg gyorsabb szerintem a Windows Phone. Több sem kellett neki, hozzám vágta, hogy csak a hülyék vesznek Windowst, meg, hogy az ő telefonja, ami 8 magos gyorsabb, mint az enyém, az Android mellett versenybe sem szállhat a Windows. Ezek után inkább nem szóltam neki semmit azon kívül, hogy okés, majd meglátjuk melyikünké húz többet...

Nem gondoltam volna, hogy ebből ekkora ügyet kell csinálni. Ha nem Lumia 640-t vagy bármiféle Windows Phone-os telefont választottam volna, akkor nekem is maradt volna az, mint neki, hogy Kínából rendel egy Lenovo telefont. Nem mellesleg imádom a Lumiám, nyomába sem érhet az előző, hasonló árkategóriás Androidos telefon.



2015. okt. 11. 22:15
1 2 3
 11/22 szántóvető ***** válasza:
0%
nem annyira meddő az,pl az ájfon 2 magos procija teljesítményben ver mindent (talán csak az s6-ot nem.)
2015. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
És hogy jön ide az ájfón? :D
2015. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

1 éve voltam telefonvásárlás előtt. Androidos telefonom volt, sokat fagyott, gyakran újraindult. Mondjuk jó volt, mert rengeteg alkalmazást csinálnak rá.

Aztán felmerült, hogy vegyek Windows-os telefont, bár eléggé idegenkedtem tőle, de vettem egy Nokia Lumiát és nem bántam meg. Sokkal stabilabb, mint az Androidos telefonok. Hátrány ugyan hogy sok alkalmazás még nincs kész rá, de a Win 10 ezt is megoldja.

Most már nem is vennék Androidos telefont, múltkor megnéztem a Samsung S6-ot, de annyira idegennek tűnt... pedig előtte évekig nyomtam az Androidot.


Emiatt kár veszekedni, mindkét rendszernek megvan az előnye és a hátránya, én már maradok a Windows-nál.

2015. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 szántóvető ***** válasza:
65%

"az ő telefonja, ami 8 magos gyorsabb, mint az enyém"-írta a kérdező.

próbáltam rávilágítani hogy a magok száma nem jelent semmit.

2015. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
A tesod barátja egy sheggfej, ennyi.( azért írtam h-val, hogy ne szűrjék)
2015. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem fogok százezrekért olyan telefont venni, amit az életben nem használok ki... Érdekes mód a 20 ezres Lumiám jobban bírja, mint a 20 ezres Galaxym bírta...
2015. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%

na és mégis mit tudol csinálni egy 20 ezes lumiával?

mi az előny azon kivül hogy gyors (nem mint ha az android lassabb lenne) Érdekes mi?

2015. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogok leállni vitázni egy 10 éves gyerekkel. :)
2015. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

már mint velem :D

nem vitázni akarok kinek mi jön be wp vagy android

csupán közöltem a tényeket

2015. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is 640em van :)

az ember olyan, hogy rád erőszakolja a véleményét. Pl tesóm: Vegyek billenytűzetes telefont mert neki az van s teljesen jó, nem jo az ilyen "drága" telefon.. De nekem ez tetszik és kész. Szte hülye vagyok, sztem meg ne mondjon semmit, mert neki is ott a lumia amin fb-zik, de nem viszi sehova. De még a 7es széria. Senki ne akarja megmondani, hogy miről mit gondoljunk. ha én kéket látok, az nekem kék! Nem piros! Ha neked piros akkor örülj neki, én másként gondolom. Mi történik ha jobb az android? Semmi. Ha a Wp? Semmi...

2015. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!