Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most komolyan emiatt veszekedn...

Most komolyan emiatt veszekedni?! (Windows Phone - Android)

Figyelt kérdés

Most lett Microsoft Lumia 640-em. Tesómnak és a barátjának Lenovoja van, ha jól emlékszek Lenovo S850c. Mindenféleképp Windows alapú telefont akartam, mert több helyen olvasva azt írták, hogy megbízhatóbbak, meg mivel előző telefonom Androidos volt, és hamar tönkrement, emiatt foglaltam állást a Lumia 640 mellett. Erre fel valahogy feljött ma ez a telefonos téma. Tesóm barátja azonnal pártfogásba vette az Androidot, meg hogy mennyit tud. Én nem mondtam azon kívül semmit, hogy megbízhatóbb meg gyorsabb szerintem a Windows Phone. Több sem kellett neki, hozzám vágta, hogy csak a hülyék vesznek Windowst, meg, hogy az ő telefonja, ami 8 magos gyorsabb, mint az enyém, az Android mellett versenybe sem szállhat a Windows. Ezek után inkább nem szóltam neki semmit azon kívül, hogy okés, majd meglátjuk melyikünké húz többet...

Nem gondoltam volna, hogy ebből ekkora ügyet kell csinálni. Ha nem Lumia 640-t vagy bármiféle Windows Phone-os telefont választottam volna, akkor nekem is maradt volna az, mint neki, hogy Kínából rendel egy Lenovo telefont. Nem mellesleg imádom a Lumiám, nyomába sem érhet az előző, hasonló árkategóriás Androidos telefon.



2015. okt. 11. 22:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
92%
18 ezres Nokia 530-am nem fagyott le soha az androidosok meg nokifonoznak nekem na mind1 majd kiröhögöm őket mikor lelassul a rendszerük. :))))
2015. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Jerry22 válasza:
76%
Nekem is 640-es Lumiám van. Ez az első okostelefonom,mert nem szívesen váltam meg az előző nemokos Nokiámtól. Sokat érdeklődtem és kutattam melyik rendszer felelne meg jobban. Nincs összehasonlítási alapom,de elégedett vagyok. Könnyű kezelni, megbízható és az aksi is jól bírja. Itt nincs jobb vagy rosszabb,csak annyi,hogy kinek mi a fontosabb...
2016. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!