Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatja hogy egy vadonatú...

Mi okozhatja hogy egy vadonatúj telefon gyakran elérhetetlenné válik?

Figyelt kérdés

Anyám nemrég cserélte le a telefonját egy újra. (Samsung Galaxy Core Prime SM-G361F, T-Mobile, nem kártyafüggetlen) Azóta gyakran előfordul hogy nem lehet őt hívni, és ő sem tud senkit elérni, csak egy újraindítás után. (A szolgáltatói "droid" pattintja le a szokásos ahívottszámnemelérhető dumával) Visszavitte a telefont, azt mondták neki hogy kétnaponta érdemes újraindítani.

Ez nekem kicsit bűzlik, mert én kb. egy éve vettem az enyémet és egy kezemen meg tudnám számolni hányszor indítottam újra. (Kényszerből egyszer sem, bár kártyafüggetlen és másik márka) Ez volt az első telefon amit ajánlottak neki, és kicsit gyanakszom hogy hülyére akarják venni, viszont sajnos én sem vagyok expert mobiltémában.

Van valami ismert hibája a típusnak, vagy egyszerűen csak a T-Mobil szoftver szar? Egyáltalán elképzelhető hogy egy mai telefon - pláne egy Samsung - befosson a folyamatos üzemtől?



2015. okt. 12. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem vették palira anyukádat. Pár napig csinálja, amit mondtak neki. Az én telóm ugyanezt csinálta...
2015. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!