Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Iphone 5: 32 GB független ÚJ 90000 FT

Iphone 5 S:Használt de van még rá pár hónap garancia 100000 FT


MIvel tud többet az Iphone 5 s?



2015. okt. 13. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Erősebb proci,dupla LED vaku,ujjlenyomat olvasó.
2015. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor inkáb a sima iphone 5 éri meg jobban vagy az S?

2015. okt. 13. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan veszed az 5s-t.Ha GSM bolt akkor felejtsd el,ha máshonnan akkor győződj meg róla hogy eredeti a telefon illetve semmi baja és az is mérvadó hogy független e az 5s,ha nem akkor full lutri hogy letiltat e a volt gazdája a hálózatról.Az a pár hónap garancia is fontos hogy hova szól.Ezekre ügyelj,ha minden stimmel akkor veheted de vigyázz vele.
2015. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy nehéz jó telefont kifogni jobb az 5s de én már tanultam a saját káromból. Vettem már használtan telefont de mindig meg szívtam előbb vagy utóbb.


Aztán eldöntöttem, hogy veszek 2x anyiért egy újat és meg is érte mert soha semmi bajom nem volt vele.


Úgyhogy azt mondom neked ha találsz egy nagyon jót használtan minden oldalról nézd meg minden egyes mm jét mert sose lehet tudni.


Vagy várj egy kicsit még és gyűjtöges aztán vegyél egy 5s-t újonan.

2015. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2015. okt. 13. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hol lehet ma még ÚJ sima 5-öt kapni, de azt igen, hogy nem mai gyerek. Még az 5S erősebb procija is lassan a múlté lesz...

Ezzel együtt nagyon nem vagyok a használt telefonok híve, tehát ha a kettő közül kell választani, én az új 5-öt választanám.

2015. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!