Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 535 vélemény?

Lumia 535 vélemény?

Figyelt kérdés

Most akarok venni készüléket és erre esett a választás.


Lehetőleg olyan írjon aki ismeri a windows alapú telefonokat.



2015. okt. 16. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmegy.De nem lehet kép készítése előtt zoomolni.
2015. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tominia válasza:

Szia,

Én tegnap vettem egy ilyen telefont. Az aksija eddigi tapasztalat alapján elég jól bírja! Reggel 46%-on volt, és 26%-al jöttem haza, úgy, hogy 5.30-tól 11-ig ment a rádió folyamatosan, utána meg neteztem rajta 2 órát!

Viszonylag gyors a telefon, viszont, amit gondolj át, hogy a windows nem támogatja a flash playert, szóval ezek a facebook-os, és egyéb játékok felejtősek! Most próbálok rá megoldást keresni, de mindenhol azt írják, hogy még nincs semmi alternatív megoldás!

2015. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem is lesz flashre megoldás, mivel hivatalosan évek óta nem támogatja semelyik mobil operációs rendszert + tök elavult technológia
2015. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek lumián flash játékokat játszani??? -.-" Ha flash játékot akarsz, építs valami lepukkant pc-t, azokon eldöcögnek. Amúgy a flash tényleg egy darab f** Nekem is laggolnak, pedig nekem i5 4460 processzoros, 10gb ramos gépem van xD
2015. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!