Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet ilyen rossz a net...

Mitől lehet ilyen rossz a net a telefonomon? (iPhone 6)

Figyelt kérdés

Eddig tökéletesen működött a wi-fi, de tegnap óta, ha valamit meg szeretnek nyitni egy csomót kell várni. Pedig a wi-fi jel a legnagyobb erősségen van. Mikor megnyitok egy oldalt, akkor állandóan várakoztat, és a wi-fi jel mellett megjelenik az a forgó karika. Ki-be kapcsoltam, semmi, nincs tele a memória, más ötletem nincs. A lányom el szokta kérni játszani és elég sűrűn maszatosan adja vissza, meg elállit rajta csomó mindent. Lehet hogy esetleg bekoszosodott valahol?

(Legyszi ilyen választóktól kimeljetek, hogy "mert sz@r az iPhone", nekem 4 éve csak ez van és tökéletesen elégedett vagyok vele.)


2015. okt. 18. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy jó a jel még lehet lassú a kapcsolat.

Töltsd le ezt telóra és teszteld le a sebességet(rögtön AppStore-ba fog vinni ha telefonon nyitod meg)

[link]


Ha nagyon eltér az eredmény mint amire előfizettek, akkor érdemes lehet újraindítani a router-t.

2015. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a szolgáltatóddal lesz a baj - lassú a kpacsolat.

Más wifi hálózaton normális a sebesség?

2015. okt. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt az App-ot nem nagyon értem mit kell rajta nézni. Viszont tényleg lehet hogy lassú a net, mert a tv adás is akadozik időnként, meg t-home-os szerelőkocsik rohangálnak az utcánkban, biztos beázott vmi.
2015. okt. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!