Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez most az osztályun...

Guminyuszmusz kérdése:

Miért van ez most az osztályunkba? Miez azbIphone minden áron?!

Figyelt kérdés
Tíz-tizenegy évesek vagyunk. Ötödikesek. Egyre jobban terjed el az Iphone. Már 3 embernek van. Kettő kapni fog . Az egyik lopna is érte. Mi ez??!!
2015. okt. 19. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hogy félre vannak nevelve....az meg hogy ez téged ennyire érdekel (zavar) az azért van mert irigy vagy. De nyugi , pár év és megjön az eszetek :)
2015. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt...hova jársz te iskolába? :D


egyébként ha ez igaz lenne, pontosan azért van, mert mások, többek között te is foglalkozol vele...

ha te is a saját dolgoddal foglalkoznál, és nem máséval, akkor a többség rájönne, hogy "hmm, mostmár nem is kéne iPhone, hiszen senkit nem érdekel, és nem beszélnek róla", és akkor elkezdene persze gondolkozni, hogy mi az a státuszszimbólum, amit az a közösség már kiemelkedőnek tartana...ha egy egészséges társadalomban élnénk, akkor nem lenne ilyen, és végül az ilyen emberek rájönnének, hogy semmivel sem jobb a másiknál...

2015. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zseniális, hogy mindent megkapnak ma.

Alapítványi suliba jártam általánosba, de esküszöm mi voltunk az utolsó normális osztály. Nálunk még negyedikben is a B-daman meg ilyesmik voltak a menők, aztán nyolcadikban csak lestünk, amikor az elsős gyerekek kezében ott virított mindenből a legdrágább. Nem irigység, a mi osztályunkból is rengetegen megtehették volna ugyanezt, csak normálisabb nevelést kaptunk.

Van egy nagyon jó barátom, egy szót se szól soha a pénzügyi helyzetéről, nem vág fel, stb, de S Mercit vezet, és mindenből a legújabb van. Ezért nem is értem amikor valaki kap egy iPhone-t és már ő a menő... Szégyen :D


Ismerek olyat is aki mindent megvesz hitelre aztán adja magát, hogy neki erre mind telik. Csak mondjuk ott bukik a dolog, hogy ha felvág vele akkor nekem az jön le, hogy "nem megszokott", hogy ilyen drága dolga van, ergo nem is él olyan jól.

2015. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként utolsó, a felvágásról jut eszembe.


Én már nem is értem mi számít felvágásnak :D mert ahogy észrevettem ha valaki vesz egy iphonet akkor nem ő mondja magárol hogy "menő" hanem mások gondolják hogy ő menőnek tartja ezért magát :D

Biztos van olyan aki mutogatja hogy hoppá mim van , de én még az életben nem láttam ilyet...

2015. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy. Unom ezt a te mikor kapod meeg?! Mint ha legalább a diplomáról lenne szó
2015. okt. 20. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod az ilyet nem tudom megérteni. Én ha valami nem érdekel...akkor leszarom. De látod ezért mondtam hogy irigy vagy mert nagyon is érdekel..mert ha leszarnád akkor nem itt irogatnal rolla.
2015. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!