Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Bella31 kérdése:

Milyen telefont vegyek? Sajnos nagyon nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

2,5 éves gyerekek mellé kellene, ha véletlenül a kezükbe kerül. Olyat keresek, aminek az aksija több napig bírja, szép képeket készít, alkalmas zenelejátszásra, bővíthető memóriájú, illetve időmérésre is alkalmas. Azt hiszem a samsung és a nokia kilőve (tapasztalat)

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. okt. 21. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sajnos egy olyan telefon sincs jelen pillanatban, aminek többnapos akksija van, jó képeket készít, bővíthető memóriájú és elég strapabíró, hogy egy gyerek is kibírja. Max olyat tudunk mutatni, ami ezeket igyekszik megvalósítani. Kereted mennyi?


Egyébként a márka teljesen mindegy, mindegyikben gyakorlatilag ugyanaz a hardver van (kivéve a kínai telefonok egy részét és az iPhone-okat).

2015. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá?
2015. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
30 körülre gondoltam. Jó nekem a használt is és nem előírás, hogy érintőképernyős legyen.
2015. okt. 22. 09:09
 4/16 A kérdező kommentje:
Cat B100-ról mi a vélemény?
2015. okt. 26. 23:15
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem rossz telefon a kategóriájában,a kamerája nem a legjobb,a memóriája kevés.Netezésre alkalmatlan.

30K körül van ez: [link]

Teszt: [link]

A kamerája szép képeket készít,több dologra is tudod használni.LG-kel jók a tapasztalataim,a középkategóriában szerintem az egyik legjobbak.(másik a Motorola meg a Huawei)

2015. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyszer volt egy Motorolám, nagyon szerettem. Még az aksit sem kellett kivenni ahhoz, hogy a memóriakártyához hozzájussak. Most meg egyre kisebbek a sim kártyák, az aksi beépített...
2015. okt. 27. 22:12
 7/16 anonim ***** válasza:
A mai motorola még most is jó.Gyári Android-dal adják ki a telefonokat,ár/érték arányban a legjobbak,az egyik olyan telefon amihez képesek voltak jó akkumulátort belerakni(hosszú ideig használható és tartós).Ha érdekel akkor ez van 30K körül: [link]
2015. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, a Motorola nagyon jó, én is azt ajánlanám! Stabil, megbízható, tiszta Android rendszer, szép és jó minőségű kivitel, stb...
2015. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A beépített aksik meddig bírják? Van a motorolának kivehetős változata még?
2015. okt. 28. 11:52
 10/16 A kérdező kommentje:
Mármint évre gondoltam!
2015. okt. 28. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!