Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5 eredeti IMEI szám...

Samsung S5 eredeti IMEI szám egyszerü helyreállitása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban ellopták a Samsung s5 ös telefonomat.

Kezdek eljutni a tolvajhoz, már tudom hogy néz ki, merre jár...lehet, hogy rá fogok jönni, hogy kinek passzolta el, vagy csak körbejárok pár boltot a környéken, és megnézegetem a felhozatalt, hátha megtalálom a sajátom ,a karcolások alapján rá is ismernék egyböl...

tehát a kérdés lényege az lenne, hogy hogyan tudom még a helyszinen visszaállitani a telefon régi IMEI számát, mert biztos, hogy rögtön leformázták az egész telot, mikor átvették...

Azt már tudom, hogy az IMEIt a csillag kettöskereszt 06 kettöskereszt kombinácioval tudom elöhivni.(??)

Tehát ha létezik olyan számkombinácio, amit beütve rögtön vissza tudom állitani, vagy bármilyen trükk, amit alkalmazhatok, anélkül, hogy gyanus lennék az eladonak...

Ha megnézhetnémaz eredetit, utánna egyböl hivnám a rendörséget persze...



#mobil #mobiltelefon #telefon #IMEI #Samsung S5 #mobiltelefon lopás esetén
2015. okt. 22. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Leveszed a hátlapit, kiveszed az aksit és az alatt ott kell lennie az imei számnak. Ha nincs ott vagy le van kaparva vagy esetleg rá van ragasztva az már gyanús. Ha meg nem egyezik az ott lévő szám és a rendszer által kiírt akkor jó eséllyel csináltak vele valamit. És amkor sanszos, hogy az a te telefonod.
2015. okt. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,h válaszoltál!

Ez eddig rendben, de valahogy be kell bizonyitanom h az enyém, és ahoz az eredeti imei szám kell, és azt olvastam, hogy visszaállithato.

2015. okt. 23. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van EFS partícióról mentésed akkor bármikor vissza tudod állítani az eredeti imei számot. Ehhez viszont gép kell és rootolt telefon. Nézegettem a neten még mit írnak imei visszaállításra, de nem igazán voltak olyan megoldások, hogy csak pár gombnyomás a telefonon és visszaáll a gyári imei.

Legyenek nálad a telefon papírja, aztán ha bárhol megtalálod az eredeti imei számot benne/rajta akkor lehet szólni a rendőrségnek.

2015. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!