Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 vs Apple...

Samsung galaxy s5 vs Apple iphone 5s? Hosszútávra melyiket válasszam? Netezésre, játszásra és fényképzeésre kell főleg. Ja és azért egy napot birjon az akksija. Telenorba venném kb ágy árba van a kettő

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Aksiban talán az s5 többi mind az 5s.Szerintem 5s.
2015. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Samsung jobb hardverileg.
2015. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hardveresen sose lehet össze hasonlítani a 2 telefont mert a Samsung Galaxy s5 sanpi 801 et használ addig a iPhone 5s a saját procciját használja ami csak 2 magos de a 2 mag 2-3x erősebb mint konkurensnél.

De nekem is s5 van és nekem sose akad vagy hasonlók de van iPhone teló is a családban pont 5s nekem annyira nem tetszik a kezelő felülete de ez ízlés kérdése.


De a kérdésedre a válasz mivel a Galaxy s5 5,1" azért filmet nézni kényelmesebb ahogy játszani is. A Samsung telefonok gyönyörű fotókat készítenek ez vitathatatlan és a kijelző a legszebb az összes telefon közül és ezt nagyon sokan el is ismerik. Én elég sokat használom a telefont egy nap nekem így estére 40% marad szóval szerintem az nem rossz.


Még had említsem meg azt, hogy az s5 csepp és pro álló ami nekem már jól jött mert nem rég le ejtettem egy tócsába és semmi baja nem lett szóval szerintem ez is egy pozitívum.


Viszont az apple kétségtelenül egy jó telefon még is azt mondom neked a Samsung Galaxy s5 ajánlanám.

2015. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
válaszd azt, amelyik NEKED jobban tetszik. teljesen mindegy, hogy más mit gondol róla, mert neked kell majd használni
2015. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!