Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan választás elé estem,...

Olyan választás elé estem, hogy Sony Xperia z5, vagy Samsung galaxy S6, vagy Iphone 6. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Hosszú távra ( 3 évre) kéne új telefon, jelenleg ez a 3 versenyzőm van. Eddig a Huawei p8 is versenyben volt, de sajnos az nem kapható teljesen fekete színben a Telekomnál (hogy miért a telekomnál veszek készüléket most nem téma :D ).


Szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Eddig csak androidos telefonom volt, iphone-t még nem próbáltam hosszabb távon.

A samsung lenyűgöz a gyorsaságával és a kamerájával.

A Z5-öt még nem volt szerencsém kipróbálni ( nem is tudom, hogy van-e rá lehetőség...)


Tippeket várok, jó sokat! :)

Előre is köszönöm nektek!



2015. okt. 12. 23:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem az iPhone-t válaszd. Én nagy iPhone ellenes voltam, és sok Sony telefonom volt, Sony P, Sony Z, Z1, Z2 és Z3, folyton szervizbe jártam velük, ráadásul a Sony szerviz egy mocskos bűnöző banda. Aztán vettem iPhone-t próba szerencse alapon, a legjobb telefonom 20 év alatt, pedig volt egy pár.


A Samsung meg csak simán egy koreai hulladék.

2015. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Z5-t válaszd, nagyon jó telefon én már kipróbáltam. Nálunk a családba 4 Z szériás SONY van és még egyik sem volt szervizbe, mindegyik tökéletesen teszi a dolgát.
2015. okt. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Az iPhone-ra szavaznék! Főleg ha 3 évre tervezel vele! Nagyon időtálló telefonok.

Még a 4 éves 4S is csomó felhasználónál hadrendben van, nem fagy, nem akad... szóval szerintem iPhone.

2015. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%

Húú, sajnálom azt a családot, amit négyszer is át tudtak verni a rakás szar Sony telefonnal.


Egyértelmű, hogy Iphone.

2015. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Sony z5 a legjobb.Ma kipróbáltam és nagyon odaver.Ajánlom nagyon.A kameráról meg annyit hogy egyszerűen a legjobb.
2015. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%
Ja, minden androidos telefon "nagyon odaver", amikor még új. Aztán egy-két hónap után te vered őt oda a falhoz mérgedben, amikor századszor fagy ki meg lassul be.
2015. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem meg inkább Nexus 6.

Sony és Samsung hibája:szoftverileg a 2 legrosszabb,frissítésben is a leggyengébbek.

Iphone 6:Én nem adnék 200K-t egy telefon-ra,nem ér annyit...

2015. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Hetes, akkor miért van tele minden fogyasztóvédelmi fórum a Sony telefonokkal meg a Cordonnal? Miért van tele a szakmai főrum a sok hibás telefonnal? De még jobbat mondok, miért van tele a Cordon reggeltől-estig Sony telefon tulajdonosokkal?


Ez igaz rád:


[link]


Te annyira hülye vagy, hogy észre sem veszed, hogy hülye vagy. Meg vagy vezetve a hulladék Sony telefonnal, de tapsikolsz hozzá. Eszméletlen.

2015. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#9.A Samsung is ugyan olyan hulladék mint a Sony.Minden évben kiadnak egy új telefont ami nem mutat nagy fejlődést az előzőleg kiadott telefonhoz képest.A Sony úgy szintén.Csak a bevétel számít meg hogy minél olcsóbban tudják legyártani.Ez az Iphone-ra is jellemző.Olvastam egy olyan cikket hogy pár K-ból legyártották és képesek eladni 300k-ért.Ez a pofátlanság.Na jöhetnek majd lepontozni az elvakult almafák meg a Samu illetve Sony fanok. -.-
2015. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10#, oké, akkor ne hulladék Samsung (tényleg az), ne hulladék Sony (ez is az), ne a sok hulladék között még jobbnak számító Apple, akkor mi?
2015. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!