Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért adnak el sokan alig...

Miért adnak el sokan alig használt vagy 2-3 hónapos iphone-okat? Mindenhol azt írják hogy nincs semmi baja de akkor nem értem miért :D

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor lehet eladni ha baja van?

Ha esetleg nem vált be, vagy kipróbálna az ember mást, vagy csak gyorsan kell a pénz, akkor nem lehet eladni?

2015. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van aki csak kipróbálja, aztán ha nem jön be, akkor minimális veszteséggel eladja. Vagy nem használja ki a képességeit, és jobban jön a pénz.


Vagy sok esetben beszerzik külföldről, innen-onnan, vagy akciósan megveszik, esetleg nagyker áron, és akkor még némi hasznot is termelnek rajta.

2015. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a harmadik meg még az is elképzelhető, hogy kamu a hirdetés, pláne ha jó árban van.


az én iPhone 6-om is 2 hónaposan került hozzám. 6S-re váltott...:D igazából rengeteg olyan ember, aki ugye váltogatja. nekem ez előtt is 2 évig volt meg az előző 5-öm, és én is csak azért váltottam, mert épp volt rá pénzem. 2-3 évre tervezek vele...hát van, aki nem bírja ki :D

2015. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztálytársam vett egy iphone 6-t, egy hónap után kellett neki a pénz így eladta. Most valami olcsóbbat keres.
2015. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!