Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem? Több...

Melyik telefont vegyem? Több a leírásban!

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok és nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem.

Microsoft Lumia 640

vagy

Vodafone Smart Prime?

A két készülék ahogy láttam majdnem ugyan olyan teljesítményű,viszont a Vodafone Smart Prime 10k-val olcsóbb.

50k-nál többet nem szánnék most telefonra.Esetleg írhatnátok még ezekhez hasonló ár/érték arányú készülékeket.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. okt. 25. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Microsoft Lumia 640
2015. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább a lumia.
2015. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Indoklást kérhetek?
2015. okt. 26. 06:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert androidos telefont ilyen árkategoriában nem éri meg venni és be fog lassúlni.
2015. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sóspataki Sándor válasza:
Nekem smart prme-om van és elég jól bevált.Komolyabb netes játékokat is gond nélkül viszi. Neten nézek vele filmeket azzal is elboldogul. Nekem 3 hónapja van de nem érzékelek különösebb lassulást,ha van is akkor nem akkoraami befolyásolná a használatot. Amúgy a windows teló is lelassul időve,attól függ mennyire pakolod tele appokkal. (Ja és van rajta akkukímélő üzemmód amivel kétnapig is kibírja még ha netezel is anélkül a duplája) egy clean master pl.sokat segít a lassulás megelőzésében.
2015. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Smart Prime-om van, egyelőre jónak tűnik, bár nem régen van csak meg!
2015. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,még egy kicsit gondolkozok rajta. :)
2015. okt. 27. 06:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik. Mindkettő sokkal jobb, mint azt az árától várnád, nem jársz rosszul egyikkel sem szerintem.
2015. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig Android-os voltam.Nem lesz nehéz megszokni a windows phone-t?
2015. okt. 28. 05:48
 10/10 anonim válasza:
Én nyáron kaptam meg a lumia 640 lte-m, de igazából tetszik. Néha felidegesít, de alapjába véve meg lehet szokni könnyen és nem hátránya az, hogy keves alkalmazás van a storeban. Ja és meglepően tapasztaltam, hogy a gyengének mondott első kamera jobb, mint vártam a hátsó pedig gyönyörű képeket csinál. Hangosnak is hangos és lefagyni sem nagyon fagy. Tudom ajánlani. Ennyiért jobb, mint amit reméltem.
2015. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!