Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Facebook kidobott nekem egy...

A Facebook kidobott nekem egy lehetőséget és kíváncsi lennék a véleményetekre erről. /bövebben lent/ /? /

Figyelt kérdés

A facebook Kidobott egy ablakot hogy 5 percem van válsztani egy nyereményt.. én ki is választottam de kicsit furcsának tartottam hogy Iphone S6 ingyen?! ezután válaszolnom kellett egy kérdésre amit megis tettem majd most elkellene küldenem egy SMS-t viszont nem merem mert azt írja i hogy adatforgalmi költséget tartalmaz a szolgáltatónál...Mennyi lenne ez az adatforgalmi költség? szerintetek elmerjen küldeni az SMS-t?


Előre is köszi mindenkinek...



2015. okt. 25. 19:52
 1/6 anonim válasza:

Ezek akkora átverések...

Nehogy küldj SMS-t mert utána nagyon sok pénzt von le, és nehezen lehet lemondani (jobb esetben).

Angolul: Scam-nek hívják

2015. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre rá se klikkelj, SOHA! Vagy vírus, vagy emeltdíjas szolgáltatást akarnak rádtukmálni azzal hogy smst küldesz, amit lehet le sem tudsz mondani!
2015. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nem én klikkeltem rá csak hirtelen nyitotta meg magától a facebook... :/

De t ényleg köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2015. okt. 25. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:

NE KATTINTS RÁ!!!!!!!!

TRÓJAI bújik meg benne!!!

Ha rákattintasz, akkor újratelepítheted a géped!

2015. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Iphone s6 xd max 6s gondolom elirtad de ha nem akkor innen látszik h kamu
2015. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a facebook nyitotta meg, hanem valami böngésződre települt vírus.

Nyolc éve facebookozok, de érdekes módon még soha semmilyen ablak nem nyílt meg...

2015. okt. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!