Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igazán kíváncsi lennék a...

Igazán kíváncsi lennék a véleményetekre fiúk-lányok, mondanátok valami hasznos tippet? 21L

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és egyik vizsga alkalmával összebarátkoztam 2 sráccal.Mivel vizsgára készültem először fel sem tűnt,hogy milyen helyes az egyik.Beszélgettünk,rögtön felpattant és magyarázta a dolgokat mit nézzek át stb...vizsga után meg rögtön kérdezte hogy ment.

Utána elkerültük egymást,de sulin kivül is a villamosig beszélgettünk,de miután a haverom elment tőlünk én se maradtam ott velük mert végülis akkor már jóval többen voltak és idegennek éreztem magam.

Utána a napokban facebookon is összebarátkoztam azzal a 2 sráccal.

Aztán mivel láttam ,hogy van barátnője annak aki megtetszett,csak barátként tudtam rá gondolni...(bár nem hittem volna h van barátnője mert úgy nézett folyton,likeolta a képemet..meg itta a szavaimat...no mindegy)


Ezután ugye hagytam is,de egyszer csak rámírt...

Kérdezte hogy vettem-e fel "specit",és mondta h most mennie kell de majd ir és kivesézzük,hogy milyen tárgyat vegyünk fel.....

De nem írt,vártam 2 napot és ráirtam hogy akkor most mi van...erre az volt a válasz hogy már megoldódott neki...


Szóval az lenne a kérdésem,hogy mi van ezzel a sráccal?Abszolúte nem értem..minek írt rám,meg beszélgetett sokat velem,meg nézett...aztán meg csak úgy eltűnik???


Nektek lenne valami kézzel fogató ötletetek?

Nem várok csodákat,csak szeretném ezt megérteni :D

Lehet egyértelmű csak elvakít a "felhő"....

A válaszokat előre is köszönöm!!



2015. febr. 7. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Én elolvastam...de no komment én se tudom hova tenni...


Ha van barátnője akkor lehet csak barátkozni akar...kitudja lehet többet is. Épkézláb választ nem tudok erre a kérdésre adni :(


21/F

2015. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barátkozni akar. Vagy olykor több vasat is tart a tűzben.

Ki tudja? :)

2015. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hál istennek nem csak nekem érthetetlen :) mivel nem vagyok egy tapadós csaj,ilyenkor mit szokás csinálni? hagyjam a francba vagy irjak neki?:D
2015. febr. 7. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek írnál neki?
2015. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet, h mondta neki az asszony, h álljon már le azzal, h te képeidre veri
2015. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy komolyabban tervezne veled. Ha van barátnője akk meg végképp felejtős. Majd ha szakít vele talán akkor. Illetve mivel eddig a sulis ügyekről meg nem számodra is komoly ügyekről volt szó, így semmi utalás arra hogy bármit is akarna tőled a barátkozáson kívül. Sztem keress másik srácot vagy várj esetleg ha ő nagyon tetszene :D
2015. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolatával lehetett baj
2015. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
barátkozni akart, lehet meg is tetszettél neki ott a vizsga előtt, de rájött h barátnője van ezért inkább nem kéne. tartsd meg barátnak. többet ne várj tőle. elég zavaros a srác vagyis a sztori.
2015. febr. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!