Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S-ről Galaxy A5-re?

IPhone 4S-ről Galaxy A5-re?

Figyelt kérdés
iPhone 4S-em van és úgy érzem eljárt felette az idő , szeretnék váltani, 5S-re akartam de sajnos nem tehetem meg használt telefont tapasztalatból nem veszek , és Galaxy A5-öt 70 ezer forintért megtudnám venni még az 5S-t 130.. azért nem mindegy , A5-mennyire lesz jó 4S-után? megéri váltani ? vagy maradjak 4S-nél?

2015. okt. 26. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Uhh hát szerintem Iphone-ról Samsung Galaxy telefonra nem jó váltani. Az Iphone sokkal jobb, mint a Samsung Galaxy telefonok, szerintem csalódni fogsz. Inkább várj még egy kicsit míg összegyűjtöd az 5s.re. :)
2015. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5s-t sem érdemes már venni szerintem, már több mint 2 éves telefon! Úgy jársz vele, mint a 4s-el, az újabb iOS verziókkal belassul.

Legalább iPhone 6-ot vegyél, ha nincs rá pénz, akkor valami felső kategóriás androidosat.

Én a Nexusokra esküszöm stabilitásuk miatt, ajánlom Nexus 6-ot, 5X-et vagy 6P-t. Jó választás lehet még a OnePlus 2 is!

2015. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek
2015. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak persze a pénz az nagy úr. 130 at mire összegyűjtök addigra már a 7S lesz.. persze nem az össze tudom gyűjteni csak mindig van egy fontosabb dolog amire el kell költenem
2015. okt. 27. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nexus, OneplusOne, Xiaomi
2015. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!