Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 12 éves vagyok. Karácsonyra...

12 éves vagyok. Karácsonyra Sony SmartWatch 3-at kapok. A csuklómra jó lehet? Sportra használnám főleg, de minden funkcióját próbálom majd kihasznaálni. A lényeg:kérjek ilyet vagy még teljesen felesleges?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
12 évesen olyan telefon sem kéne, amihez lehet használni, nemhogy okosóra.
2015. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De a kérdésre válaszolva, teljesen felesleges. Nekem ingyen sem kéne. Még valami, amit naponta töltögetni kell, és nincs semmi értelme. Ugyanazt írja ki, mint a telefon, csak az órát nem kell előszedni a zsebedből. Ráadásul a bluetooth meríti a telefonod is. Én inkább előszedem a telefonom, minthogy vegyek egy olyan órát 50 ezerért.
2015. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha enélkül nem megy a sport, akkor hasznos. volt már 1-2 ember, aki pusztán azért kezdett el edzeni, mert vett valamilyen okosórát, aztán úgy már hmm, de érdekes :D


egyébként én sem látom az értelmét.

2015. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!