Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G630 telefonom...

Hunbuk kérdése:

Huawei Ascend G630 telefonom van Memóriakártyán elvileg 3GB szabad tárhely van. A telefon mégsem enged semmit letölteni Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A telefonon alapértrlmezett tárolási helynek a memóriakártya van beállítva.Letöltésnél ezt írja ^^az eszközön nincs elegendő hely az alkalmazásletöltéséhez

2015. okt. 28. 18:53
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ilyen telefonom van es pont ez a problemam. Pontos megoldast nem tudok de az segit ha az alkalmazasok kezelesenel megnyitod azt amit nem hasznalsz, (pl. nekem a play ujsagos) es adatot torolsz. A leghasznosabb az ha kb. havonta a chrome adatat torlod, mivel az tenyleg nagyon sokat zabal (elotte mentsd el pl. a jegyzetekbe a fontos oldalak nevet)


Remelem segitettem.😊

2016. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 OneTheLays válasza:

Nekem is van! Ezt azért csinálja, mert ha sd-re, ha a telefonra akarod menteni, akkoris előbb a telóra rakja, és csak aztán sd-re! Nekem is van 70 mb szabad tárhelyem, de nem engedett letölteni egy 5 mb es appot :-(

Az a megoldás ha a telón tisztogatsz, ahogy fentebb mondták :-)

2016. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!