Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonom...

Miért írja ki a telefonom hogy "az alkalmazás nincs telepítve"? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Miért írja ki hogy nincs telepítve az alkalmazás? Pedig már több hónapja rajta van az alkalmazás de egyszer csak azt vettem észre hogy nem tudom megnyitni mert ezt írja ki. Próbáltam már ki-be kapcsolni, kivenni az aksit meg az SD kártyát és újra visszarakni de semmi nem segít. Valaki tudja miért csinálja ezt? Jah és csak azok az alkalmazások ilyenek amik az SD-kártyán vannak rajta!

#telefon #SD kártya #Nincs telepítve az alkalmazás
2015. okt. 29. 10:31
 1/1 Rózsa SándorEteleix. válasza:
A Műszaki leírásban tudatják, hogy milyen típusú kártya használható a készülékhez. Ez után a kártyát formázni kell! Ennek elvégzése elvileg a leírásban szerepel.
2015. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!