Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tört játékot, nem google...

Tört játékot, nem google play-ről vásároltat hogy lehet el indítani?

Figyelt kérdés
Feltelepítem, el akarom indítani, és valami olyasmit ír angolul, hogy nem lehet el indítani, mert nem vásároltam meg.
2015. nov. 1. 10:28
 1/4 Norbi658441 ***** válasza:
Igen!Azért írja ezt ki,mert nem töltötted le az egész játékot,és idnernetről akarja a telefonod letölteni,de nem passzol neki,mert nem eredeti a játék.Nemtudom,hogy honnan vagy hogyan mit töltöttél le,de általában ahonnan le lehet tölteni a játékot szokott lenni leírás,hogy hogyan telepítsük.
2015. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahonnan le töltöttem a játékot ott volt még egy zip file is, azt is le töltöttem, de azt nem tudom meg nyitni telefonnal.
2015. nov. 1. 10:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Rádugtam a táblagépet pc-re, hogy meg nézzem mi van abban a zip fájlban, és egy obb fájlt találtam benne. Mit kell vele csinálni?
2015. nov. 1. 10:52
 4/4 Norbi658441 ***** válasza:
Az obb fájlok a telefonod tárhelyén az Androidon belül vannak.Amit találtál obb fájlt azt másold rá a tabletedre a többi obb fájlhoz.
2015. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!