Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom meghatározni a...

Hogyan tudom meghatározni a telefonom helyzetét az IMEI szám alapján?

Figyelt kérdés
A telefonomat a vonaton hagytam..5 perccel később már nem volt ott, senki nem tudott segíteni. Hívni is próbáltuk de ki volt már kapcsolva. Sokan mondták, hogy IMEI szám segíthet..mi ez pontosan? Nem is tudtam, hogy van ilyenje a telefonnak..honnan tudom ezt megnézni?

2015. nov. 1. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Azon a telefonon már az IMEI szám ismerete sem segít. Annyit tehetsz, ha szolgáltatós a telefon, letiltatod. Az IMEI szám pedig a garancia jegyen, a szolgáltatótól vetten pedig a szerződésen is rajta van.
2015. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te nem tudod megnézni, csak a szolgáltató, ha a telefont bekapcsolják. A szolgáltató meg csak a rendőrség kérésére nézi meg, veled szóba se állnak.

Az imei a telo azonosito számja.

2015. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!