Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnnátok mondani olyan...

Tudnnátok mondani olyan okostelefonokat amelyek 20-30körüli áron kaphatók ( legfőképp nokia)?

Figyelt kérdés
meg hogy symbianos legyen az is fontos vagy windows mobile
2010. márc. 18. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
20-30-ért okos telefon? Ha már olcsó is okos is akkor 50-60 az alsó határ.
2010. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nokia e51 használtan kijön 25-26-ból


sztem mindent tud ami elvárható, és elég stabil teló...

2010. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20-30 körül okostelefont nem kapsz.

WM kérlek 1 kalap ... az. Unokatesómnak i900 Omniája van, szinte minden percben fagy, lassú mint a tetű. Esetleg majd most a WM7 jobb lesz...

Androidot kihagytad a felsorolásból, nem értem miért. WM-t és a Symbiant üti mint annak a rendje...

Szerintem Samsung Galaxy Spicát vegyél. Most az ára nem is olyan húzós, szerintem Dominósan 80ból lazán kijön, bár ez nagyjából a rá szánt összeged 4szerese. Még ami nagyon nagyon jó telefon az a Nexus One. Nekem szerdán jött meg, eddig hibátlan készülék!

2010. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2010. márc. 21. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
te egy hülye vagy. uncsitesód meg egy balhere... ha ésszel használod nem fagy le és nem lassú, uncsid valószínűleg nem zárja be a programokat, csak leküldi kicsibe, a memória pedig véges...
2010. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!