Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kerüljem ki a bankszáml...

Hogyan kerüljem ki a bankszámlám adatainak megadását az Apple ID-n?

Figyelt kérdés
Regisztráltam gépről egy Apple ID-t. Az iPhone-omon beléptem az App Store-ba, és elindítottam a Facebook letöltését. Ugyebár nem voltam, ezért bejelentkeztem; majd kiírta hogy mivel az Apple ID még nem volt használva, még állítsak be néhány dolgot. Ez ment is a fizetési beállításig, amikor is muszály volt beállítani a bankkártyát (nem volt nincs opció) viszont ezt a szüleim nem engedik. Hogyan tudnám megcsinálni S.O.S.!!!!

2015. nov. 3. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Regisztrálj egy új Apple id-t a telefonodon keresztül.

Lépj ki a jelenlegi Apple id-val appstoreból, majd próbálj meg letölteni egy ingyenes alkalmazást. Ekkor ugye be kellene lépned egy meglevő Apple id-val, vagy regisztrálhatsz újat. Neked új kell, es lesz olyan opció higy kártya nélkül.

2015. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de nem lép tovább, hanem kiírja pirossal, hogy további segítségért keresse fel az iTunes Supportot :/ :'(
2015. nov. 4. 07:02
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sikerült megoldást találni? ugyan ez van most velem is
2016. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


"If you're using the store for the first time with an existing Apple ID, you must provide a payment method. After you create the account, you can change your payment information to None."

2016. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!