Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonomat de a...

Leejtettem a telefonomat de a kijelzőnek semmi baja, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az történt hogy mikor leejtettem kikapcsolt aztán el kezdett folyamatosan rezegni mintha hívnának. Kiszedtem az aksit, újra visszatettem és ugyanazt csinálja. Valakivel történt már hasonló? Nem akarom szervízbe vinni, lehet hogy egyszerűbben is megoldható, nem?

(Samsung Galaxy Mini- Mikor beteszem az aksit ki is írja a logot, innen tudom hogy semmi baja a kijelzőnek)


2015. nov. 5. 13:47
 1/2 Tengor ***** válasza:
100%

Had vezessem le a gondolatmenetet, hogy legközelebb neked is menjen:

Nem akarod szervizbe vinni -> neked kell megcsinálni.

Megtudod csinálni? -> Igen -> Akkor nem itt kérdeznéd, hogy mi a baja, hanem megcsinálnád -> Itt kérdeztél, tehát nem tudod megcsinálni -> szervizbe kell vinni ha még használni akarod v. eladni v. berakni a fiókba.

2015. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azzal már semmit se érdemes venni. azt se értem hogy bírta eddig.
2015. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!