Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Valaki olvassa a...

Disi kérdése:

S. O. S! Valaki olvassa a Viber üzeneteim! Hogyan törölhetem hogy ne lásson bele?

Figyelt kérdés
Olvastam róla hogy asztali gépre is lehet telepíteni és ha az én számommal regisztrált akkor ugyanúgy látja az üzenetváltásaimat. Ehhez el tudta csenni a telefonom hogy tudja aktiválni. Hogy tudnám ezt blokkolni?A számítógéphez már nem férek hozzá.
2015. nov. 5. 21:11
 1/3 Tengor ***** válasza:
Cseréld le a jelszavad!
2015. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy másik számítógéppel beaktiválod. egyszerre 1 telefonon, 1 tableten és 1 asztaligépen lehet aktív regisztráció.
2015. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kilépni nem lehet belőle. Ráraktam egy másik gépre, remélem így tényleg ledobja a másikról, sajnos ezt nem tudom leellenőrizni.
2015. nov. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!