Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hauwei P8 Lite / Samsung J5/...

Hauwei P8 Lite / Samsung J5/ Xperia M4? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Lényeg,hogy nagyobb telefont szeretnék. Olvastam/néztem videót a telokról,a Samsung-ot már személyesen is megnéztem üzletben!

Jelenleg Alcatel Mpop-om van,és ennél jóval nagyobb jobb kamerájú vakus telefont szeretnék!Ami nem indul ujra,nem hív fel senkit miközbe senki nincs a telefon közelében.Max 100.000-ig



#telefon #Samsung #Hauwei P8 #Xperia! Okostelefon
2015. nov. 8. 20:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Csak személyesen veszek telot,és csak extreme digital jöhet szóba:)De köszi
2015. nov. 9. 15:55
 12/12 anonim válasza:

J5-öm volt szerettem. November végén vettem szóval még van rá több,mint 1 év garancia. Semmi külső hatás nem érte a telefont és egyszerűen nincsen rajta kép ( a fiokban volt).

Azáltak ,hogy mind a telenor mind a samsung hárít és nem javítják meg,mert h tuti valami történt vele nálam a samsung (ezáltal a telenor is pedig pedig 6-7 éve vagyok náluk) megbukott.

Hosszú évek óta nekem a samsung volt a toplistán.


Ezekután a héten vettünk egy huawei y6 2-t és arra számítottam a samsungok után,hogy sz@r lesz, de kellemesen csalódtam!

Eddig imádom!

2016. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!