Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomtól rendeltem domino...

Telekomtól rendeltem domino feltöltő sim kártyát (Domino Surf), amihez 150 mb net jár havonta, hogyan tudom ezt aktiválni? Vagy mit kell kezdenem vele hogy használhassam a netet?

Figyelt kérdés
eddig sehol nem találtam rá választ, valaki segítsen.. :'D

2015. nov. 9. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van pénz a telefonodon?Mert a Domino Surf 890Ft-ba kerül,kapcsold be a mobilnetet,leveszi a pénzt és netezhetsz.Vagy a *111# menüben állítsd be,vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot.
2015. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bekapcsoltam a mobilnetet de nem használt, most kaptam segítséget egy ügyintézőjüktől, elvileg sikerült megoldani. valami kódot kellett elküldenem az aktiváláshoz
2015. nov. 9. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Na éppen irni akartam hogy : ügyfélszolgálat.
2015. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a kód az fog érkezni levélben postai úton. azzal kell majd aktiválnod. és pénzt feltölteni a kártyára a mobilnethez.
2015. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Egyenlore mukodik a dolog, kiderul holnap is igy lrsz-e vagy hulyeseget mondtak az ugyfelszolgalatnal
2015. nov. 9. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt azért jó,ha tudod,hogy 150mb kb.semmire nem elég.Nagyon hamar lemegy,ha csak azt használod.Nekem is volt Surf csomagom,de én csak utazáskor használtam,ha nem volt wifi.Viszont a havidíjat leveszi minden hónapban.Most már szinte mindenhol van wifi,azt a 900Ft-ot meg inkább eldumálom.Persze,ha neked megéri,akkor ok.:)
2015. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem csak azt használom :) a kérdés kiírása óta rendben megy és úgy tapasztalom hogy pont elég nekem
2015. nov. 10. 19:54
 8/11 A kérdező kommentje:

hát megszívtam ezzel, ezt a gonapinetet kaptam helyette

a netet amiért levesz nekem havonta 890ft-ot azóta sem bírtam aktiválni, sehol sem kaptam semmilyen kódot

2015. dec. 15. 16:25
 9/11 A kérdező kommentje:

*111# - en nem sikerült aktiválni, nem volt ilyen opció

a következő és remélem sikeres akció lesz az ügyfélszolgálat

2015. dec. 15. 16:37
 10/11 A kérdező kommentje:

az ügyfélszolgálat sem segít :@@@@ pedig azóta voltam az üzletben és azt mondták ők is a 1777-en próbálkozzak (y)

nagyon jó hogy második hónapja fizetek a semmiért

2015. dec. 17. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!