Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatmentés? (-----------------...

Adatmentés? (--------------------)

Figyelt kérdés

Hello.

Van kettő lumia 800 as készülékem,az egyik működik,a másik is,viszont az nem ad képet.(összetört kijelző)

Az lenne a kérdésem,hogy a második lumiáról,hogy lehetne kimenteni a jegyzettömb adatait,és hasonlókat?

Zune ra tudom csatlakoztatni,érintőképernyő működik,vakon be tudom írni a jelszót.a zenéket,videókat,képeket már leszedtem.


Remélem valaki tud segíteni :/


2015. nov. 14. 20:18
 1/6 Tengor ***** válasza:
Milyen jegyzettömb? Onenote? Lépj be az MS fiókodba és ott megtalálod a benne lévő dolgokat (feltéve, ha nem kapcsoltad ki a szinkronizálást)
2015. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.Nem kapcsoltam.megnézem.
2015. nov. 14. 20:22
 3/6 A kérdező kommentje:
a az egyes lumiáról bejelentkezek ugyan arról az azonosítórol akkor nem pakolja vissza?
2015. nov. 14. 20:22
 4/6 A kérdező kommentje:
nem találom,hogy hol lenne benne olyan hely,ahol látom az alkalmazás adataim
2015. nov. 14. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, ha a másikra ua. azonosítóval, akko rmindent visszatesz.De ehhez gyári beállítást kell választani, akkor pedig a másik telefonnak ugranak az adatai.
2015. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hogy lehet frissiteni 7.5 rol 7.8 ra?zune al sehogy se sikeruil
2015. nov. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!