Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Firmware visszaállítás lehetsé...

Firmware visszaállítás lehetséges backup-olt fájl nélkül?

Figyelt kérdés

Vettem egy telefont és volt hozzá ota frissítés.

Frissítettem SV_8.0-ról SV_9.0-ra és a telefon nagyon gyorsan merül.Remélem ti tudjátok a megoldást,hogy hogy állítsam vissza a Firmware verzióját.



2015. nov. 16. 14:31
 1/4 Budwa ***** válasza:
semmi infót nem mondtál, hogy milyen telefonról van szó. Csak annyit, hogy 8as verzióról 9re váltottál. Ez nagyon kevés információ. Írd meg honnan töltötted le a telefonra a frissebb szoftvert. a nélkül nem tudunk segíteni neked. Különben ha ezeket leírod, akkor lehetséges, igen a firmware visszaállítás
2015. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

sok fèle módon lehet de mi a típusa a telefonodnak?


pl. itt egy lehetõség

[link]


ez sd kartyàrol frissites


de lehet programmal mint pl. az odin a samsungnal


vagy rk batchtool a rokchip cpu s tableteknel teloknal

[link]


szoval több lehetõség is van de tipusfüggõ

2015. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Budwa ***** válasza:
Ezért mondom hogy mindenképp kell a telefon típusa is, mert a nélkül segíteni nem lehet. Ez van. De ez mindenre igaz.
2015. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Allview P5 life és az ota frissítéssel töltöttem le a frissitést.
2015. nov. 18. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!