Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, IOS, vagy Windows?

Android, IOS, vagy Windows?

Figyelt kérdés
Nemsokára új telefont vennék és jó lenne egy pár tipp. Előnyök, hátrányok, vélemények, ajánlatok kb 60 ezer forint értékben.

2015. nov. 16. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A Stock Android emlegethető a WP és az IOS mellet.

Stock vagy közel Stock Androidos,CN vagy hasonló hatékony GUI-s Android telefon gyártók:

Nexus beszállítók,Motorola,Oneplus,Xiaomi,WileyFox,HTC,Meizu.

Ami még a jók közé említhető az az:LG,Huawei.

WP-s telefonok közül van jó és van rossz.535 és a 640 a kategóriában ár/érték bajnok és a csúcskategóriában lévő 930 is jól megállja a helyét.De annak ellenére itt olcsón is kapsz jó telefont,Androidos-ból 40-50K minimum ami jó az IOS pedig 100K-nál kezdődik.

IOS-es telefont csak az Apple gyárt:stabil,jól optimalizált,jó az anyaghasználat de meg kell fizetni,az a baj hogy mára már státusszimbólummá vált.

2015. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
iOS! Ha van pénzed megfizetni akkor csak Apple! Én 5 évig voltam Androidos, az alatt megszenvedtem elég keményen a rendszerrel, mióta megvettem az iPhoneomat, semmi baj nincs a telóval, megbízható, gyors, állandó szoftverfrissítés van, csinálják, foltozgatják folyamatosan a hibákat.. na már most ezeket a hibákat én mint használó nem vettem észre amiket néha leírnak, tehát kisebb apró hibák, maga a rendszer stabil teljesen, csak az ára borsos sajna, de a jót megkell fizetni.Ismerősnek LG G3-ja van, az ugye droidos, és mégis fagy néha, meg belassul, pedig nem volt olcsó készülék.. Kártyafüggetlenül vette mikor bejött, ez egy laza 170 körül volt, neki a 3GB ramos változat van.. na már most kicsit hozzátesz kap 1 jó telcsit.. Na már most sokan fikázzák az iPhonet, hogy gyenge kamera meg eccecere.. nem gyenge a kamerája, minőséget kéne megnézni nem a mennyiséget, aki nem profi fotózásra használja a telefonját (már pedig ne arra használja) akkor tökéletes a FaceTime HD kamera a maga 1,2 megapixelével bőven lő olyan képet, hogy nincs baj vele, hátsó 8 megapixel is bőven elég, legalábbis nekem laikusnak, összegezve én megvagyok vele elégedve teljesen.Azok a bizonyos korlátok nekem pl nélkülözhetőek, de egyébként 9.0.1 iOS-re van Jailbreak ami olyasmi mint a root Androidnál.. de nem JB-ztem mert fölösleges, amiket használtam alkalmazásokat azok 98% -ban ingyen itt is elérhetőek, de van 1-2 app amit én is megvettem mert annyira jó, de ezek is pár eurók.. Szóval összefoglalva, én iOS -re esküszöm!
2015. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
IOS telefonok közül megéri pár évvel ezelőtti telefont venni vagy nem? Mert az újak nagyon drágák :/
2015. nov. 17. 15:35
 4/7 anonim válasza:
Ios, android nem anyira jó pl frissítés esetén elég problémás :D
2015. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Androidos vok sajnos azért tudom, androidnál drágát érdemes venni a régi készülékekre már nem érkezik frissítés stb
2015. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Windows Phone ha a tökéletességet akarod androidot ha fagyadozva akarsz játszani sok játékal és ios hanprecizitást akarsz
2015. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dominik hozzászólásához még annyit fűznék hozzá, hogy használok iOS-t és droidot is. A wp rettenetesen kiábrándító volt. Főleg a gyér és gagyi appkínálat miatt, azóta sem látom, hogy nagyon fejlődött volna, főleg hogy a sw gyártók nem igazán támogaják mind a mai napig. Ilyen alapdolgok nincsenek, mint gyári facebook és gmail kliens.

Az iOS-nél nagyon hülye korlátozásokkal találkozom nap, mint nap. Ha valaki ezekkel együtt tud élni, akkor neki jó lehet. Én, viszont telefonból egy jó darabig biztos, hogy nem fogok iPhone-t venni.

Droidos telefonom már a kezdetektől volt. Még Tmobile Pulse-szal kezdtem, amikor a legtöbben még azt sem tudták, hogy az androidot eszik-e vagy isszák. Na az tényleg rémálom volt. Utána jött egy htc desire, azt már megbántam, hogy akkor nem iPhone-t vettem, mert akkor még a droid és az a telefon nagyon elmaradt egy i4-től.

Most nyúzom a harmadik droidos telefonomat egy Mi3-at ez minden téren remekül teljesít.

Nagyon ritka az app FC amire a sok buta droidhater még mindig hivatkozik. Nagyon ritkán vannak vele gondjaim.

Ilyen-olyan sw hibákat meg az összes rendszernél átéltem és megtapasztaltam. Pl a múltkor játszottam iOS-en egy játékkal és teljesen újraindult a cucc alma logó meg minden. Na mondom köszi szépen.


Xiaomi Redmi-t vagy Note-ot nyugodtan vehetsz nem sok bajod lesz vele. A Meizu telefonokról is jókat olvasni ebben az árkategóriában.

2015. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!