Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ártól függetlenül melyik a jobb?

Ártól függetlenül melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Csak viszonyítás képpen jelenleg Samsung Galaxy S4 telefonom van már több, mint 2éve szeretem nagyon, de már érezhető rajta a 'kor' és szeretnék váltani... Kizárólag Iphone jöhet szóba és szarozásokat meg kommentárokat nem kérnék :) A kérdésem az lenne, hogy ártól függetlenül az 5s vagy a 6 a jobb telefon? Nekem személy szerint az 5s tetszik viszont az kicsi a mostanihoz képest ezért méretre a 6 lenne optimális... Viszont csak azért, mert méretben jobb nem fogom azt meg venni... Tehát melyik a jobb az 5s vagy a 6?

2015. nov. 17. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nyilván jobb a 6.
2015. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy rövid összehasonlítás:

[link]


Verdiktje, hogy ha 5s-ed van, akkor ne cseréld le, új vételként is jó az 5s, ha nem akarsz nagyobb képernyőt, a teljesítménye és a kamerája is "solid" (szilárd, tartós) (részletes tesztekben azért látszik, hogy a 6s CPU teljesítményben 2x erősebb, grafikában is 50%-kal jobb, mint a 38%-kal kevesebb képpontos 5s), 6s fő előnye a nagyobb képernyő, jobb aksi.

2015. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 6 egyértelműen. A 4 col mára már nagyon kicsinek számít, én személy szerint biztos, hogy nem tudnék rá visszatérni (pedig 3 éve még 3,2 colon nyomtam). Valószínűleg hosszú távra, 1-2 évre tervezed, így te is megfogod hálálni, hogy a nagyobbat választottad.

Persze ezen kívül hardveresen is erősebb, tovább lesz támogatva a rendszer is. S4 után még ez is kicsinek fog tűnni, 5S-től lehet fintorognál.

2015. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 17. 14:19
 5/6 adamperlaki ***** válasza:
Akkor már ibkább 6s.
2015. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 adamperlaki ***** válasza:
*inkább
2015. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!