Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger hiba windows phone-o...

Messenger hiba windows phone-on. Más is tapasztalta már?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja van meg a Lumia 535öm, és a mai naptól elkezdett szórakozni a messengerem. Össze vissza rezeg, 1 órával később kijelez egy régebbi üzenetet amit már láttam, az értesítéseket hiába kapcsolom ki akkor is maradnak..már letöröltem, újraraktam facebookot, messengert is, de ugyanúgy csinálja, és nagyon idegesítő. Valakinek valami ötlet? Nektek volt már ilyen?

2015. nov. 18. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is szórakozott ma, pontosan azokat a hibajelenségeket produkálta, mint amiket te is írtál. Nekem ez már régebben is előfordult, akkor egy reinstall megoldotta, most viszont nekem sem, ugyan úgy rossz, szóval ötletet sajnos nem tudok adni. (Nokia Lumia 520)
2015. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jo hogy olvastam ezt.gondolkoztam rajta,hogy veszek ilyen mobilt.de ha ez ilyen gyakori akkor inkabb mas brand-et valasztok.
2015. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gyakori, legutóbbi valamikor nyáron volt amikor előfordult ilyesmi, minden másban nagyon megbízható a WindowsPhone, a két év alatt amióta megvan az 520 talán 1-2x fagyott le :)

Egyébként ez a facebookos hiba is szerver oldali valószínűleg (különben miért fordulna elő több embernél is egy időben?).

2015. nov. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Más szempontból nekem sincs eddig semmi problémám a telóval, androidról váltottam erre, és tapasztalattom szerint stabilabb, még nekem se fagyott ki. Napközben egyébként teljesen jól működött a messenger, most este elkezdte megint azokat a hibákat.
2015. nov. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!