Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (17 éves fiú Romániából) Van...

Zz200 kérdése:

(17 éves fiú Romániából) Van egy ötletem, egy telefonos dolog, amit úgy tudom még nem találtak ki. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Ez egy hardware és nem tudom honnan szerezzek alapanyagot vagy segítséget amivel a prototípust megcsinálhatom, és azt se tudom hogy szponzorokat hol találok?

2015. nov. 19. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szükséges alkatrészeket bármelyik elektronikai alkatrészboltban beszerezheted, de ez az áramkör az életben nem lesz olyan kicsi, mint egy mobiltelefon. Ha egyedi hardvert szeretnél gyártani mobiltelefon méretben, arra csak a nagy chipgyártók képesek. Egy-egy ilyen prtotipus legyártása akár millió dollárokba is kerülhet. A legegyszerűbben úgy tudod megvalósítani az álmodat, ha valami jó egyetemen villamosmérnökként végzel, utána bedolgozod magad mondjuk a Samsunghoz fejlesztő mérnöknek. Onnantól már van esélyed, hogy kipróbáld az ötletedet, ami persze már nem a te saját szellemi tulajdonod lesz.
2015. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
53%
Keress befektetőket először is. Én befektetésekkel foglalkozom, így tudom finanszírozni azokat a termékeket, amikben sok fantáziát és lehetőséget látok. Ha érdekel, keress meg privátban.
2015. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!