Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az lg g4...

Mi a véleményetek az lg g4 -ről? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is! Megbízható, normális webáruházakból (ÚjMobilok, Mobilbirodalom, Mobilvarázs) már 120 ezer Ft alatt kapható, ennyiért pedig az egyik legjobb vétel!
2015. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Részemről én, ha már androidot kéne vennem, az Lg az egyik utolsó lenne, amit márkának választanék. Hiába erős a teló hardvere, a szoftvert leszarták a tervezők. Egyszerű hasonlat. Az iphone 5s maggal elgyalázza, úgy hogy ennek meg 4 magja van ha jól tudom. Persze nem csak ezek számítanak, de azt akarom mondani, hogy abból a hardverből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. Ráadásul még csúnya is az os felülete. Szerintem
2015. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!