Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvettem a hagyományos Nokia...

Gyuribacsika kérdése:

Megvettem a hagyományos Nokia 225 DS telefont, ez nem Wifi internettel működik, de akkor csak mobilnettel?

Figyelt kérdés
Sima dominokártyás vagyok, ha megpróbálok weboldalt betölteni semmi se töltődik be. Az is érdekel hogy sz. Gép és teló között hogy lehet zenét és képet átvinni? Adatkábel nincs hozzá, a útmutatója erre külön nem tér ki, nem túl részletes. Nekem van egy kábelem, amit betudok dugni a akksitöltő bemenetbe, csak nem tudom megmerjem-e, nehogy baja legyen tőle.Ezenkívül más bemenete nincs. Ötlet?

2015. nov. 22. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs WiFi, NFC és GPS sem, mobilnetezni az EDGE sebességével tudunk csak. A legmenőbb adatátviteli szolgáltatás a Bluetooth 3.0, amit megtoldottak SLAM-támogatással, ami az NFC-hez hasonlóan villámgyors kapcsolódást tesz lehetővé más eszközökhöz, azaz kihagyhatjuk a párosítás nyűgjeit. A microUSB csatlakozó 2.0-s szabványú, adatátvitelre és töltésre használható. ezt irja a mobilarena. szoval wifin nem tudsz netezni, vegyel egy olcso netcsomagot. a kábellel nyugodtan probálhatsz zenet másolni számitogép rol, de ha nem sikerul, kiveszed a memokártyát es kartyaolvasoval osszekotod a pc vel
2015. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!