Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Note 4 vagy Iphone 5s?

Samsung Note 4 vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam, és miért?

2015. nov. 24. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
amelyik elfér a kezedben. nem egy utolsó szempont, aztán méretben igen nagy különbség van a kettő között.
2015. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, elég nagy a különbség.

Mindkettő tetszik, kb ugyanolyan árban is vannak.

A Samsungnak jobb a kamerája, nagyobb az egész, már majdnem akkora mint egy tablet (ez nem biztos, hogy mindig előny). Viszont most is Samsungom van (S3) és nem vagyok annyira megelégedve vele. A gombok hamar lekoptak, sokszor befagy, az alján ahova a töltőt dugom kitágult, lötyög benne az adatkábel, ezért csak bizonyos pozícióban tölt, 3 aksit elfogyasztottam 2 év alatt és 4 töltőt, a headset is hamar feladta, pedig vigyáztam rá, sokszor nem csörög ki amikor hívnak, pedig ott van a kezemben és jön az sms, hogy nem fogadott hívásom volt... De gondolom ilyesmi más telefonnál is előfordul.

Az Iphone-ban az tetszik, hogy befér a zsebbe, fémből van, tartósabbnak tűnik, gyönyörű a képe. A tesómnak van, az is 2 éves, mint az én Samsungom, és semmi baja, az aksi is jól bírja, én 3-4x töltöm, amikor az övé még mindig nem merült le. Eddig semmi gond nem volt vele.

Viszont nem tudom, hogy az androidos telefonok után mennyire lenne nehéz kezelni.

2015. nov. 24. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én iPhone 6-ra váltottam android után,semmi bajom nincs vele könnyen kezelhető és nekem jobban tetszik mint az előző telefonjaim(s3,Xperia z).Az iPhone pedig hiába 8 megapixel csinál olyan jó képet mint egy nagyobb felbontású ha nem jobbat.
2015. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!