Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez? Nem tudok új...

Mit jelent ez? Nem tudok új alkalmazást telepíteni a telefonomra. Az alkamazás csak a család szolgáltatás beállítása után tölthető le. Egy szülőnek meg kell nyitnia a windowsphone.com/family alkamazást és be kell állítania család szolgáltatást.

Figyelt kérdés
Na most amikor belépek (ehhez természetesen létre kellett hozni egy microsoft fiókot) valami gyerekeket vegyek fel a listába vagy mi a fa-sz. Mi a fa-szom ez??? Nem tudok semmit beállítani. Mit állítsak be??????????????

2015. nov. 26. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. nov. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, Minden ezzel kapcsolatos kérdést olvastam. Mindent megcsináltam, csak ennek a szerencsétlennek kellett egy éjszaka hogy eljusson AZ agyáig. Ma reggel Minden müködött.
2015. nov. 27. 13:04
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja és nem kell alaphelyzetbe se állítani!!! Szóval Köszi a linket, de én ennél többre jutottam... Igazán értékelem hogy belöksz egy linket, amiről azt gondolod, hogy segít és azt feltételezés, hogy más nem találja meg. Azért Köszi.

Nem kell új fiók sem. Be kell lépni, átllítani a születési dátumot. Szinkronizálni.Ennek ellenére sem működött. Én mérgemben ki is kapcsoltam egész éjszakára a telefont. És ma reggel minden működött.Szóval idő kell neki míg felfogja az új beállítást.

2015. nov. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!