Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány %-ának van régi szerelme, aki megmarad benne, legalábbis időről időre eszébe jut, az aktuális partnerei, szerelmei mellett/között is?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 10-30% de tippelek csak
2015. nov. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
2015. nov. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs! de nekem van olyan
2015. nov. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2015. nov. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem van, nem is egy.

Bennem kifejezetten felerősödik az összes addigi szerelmi vonzalmam, mintha a szeretett fiúk végtagjai lennének ugyanannak az isteni szerelmi lénynek.:)

2015. nov. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és a nemeteket eláruljátok, kedves válaszolók ? Illetve szerintetek van -e nemek közti különbség ebben a témában ?
2015. nov. 20. 01:16
 7/16 anonim ***** válasza:

sok embernek lehet, nekem is van és sztem lesz is

úgy gondolom ez mind a két nemnél megvan

19/F

2015. nov. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem az exem az életem egy meghatározó része volt. Általa lettem az aki most vagyok. Legalábbis nyilván kze volt hozzá. Soha nem fogom elfelejteni, de ettől függetlenül nem szoktam nosztalgiázni rajta. Jó barátként gondolok rá, a mai napig jóban vagyunk. Ritkán beszélünk, fél évente tán egyszer-kétszer, de akkor jókat.


A többi exem gyakorlatilag csak akkor jut eszembe, ha összefutunk valahol.

2015. nov. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha összejövök valakivel, én nem nosztalgiázok máson... ő van nekem most, és kész, nálam ez a tisztelet jele. Ha úgy érezném, hogy a kelleténél jobban eszembe jut egy régi pasim, akkor az intő jel lenne, hogy nem voltam én kész arra a kapcsolatra, vagy pedig valamiért nem becsülöm azt az embert, akivel vagyok...

Lány

2015. nov. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aki volt már szerelmes, annak van. Az érzések elmúlnak, de hála a jó Istennek, a szép emlékek csak nagyon lassan, vagy soha nem halványulnak. Ez tök normális.
2015. nov. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!