Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hogy szoktátok tölteni a...

Ti hogy szoktátok tölteni a telefonotokat? Ugyertem h hetente egyszer tejjesen lemerititek vagy nem kell? Egyéb tipp hogy jol birja az aksi (iphone 5s)

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aksit nem merítünk le teljesen.
2015. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ti hogy szoktátok tölteni a telefonotokat?"

Ahogy kedvem tartja. Leginkább úgy hogy ha mennem kell valahova akkor ne merüljön le útközben.


"Ugyertem h hetente egyszer tejjesen lemerititek vagy nem kell?"

Mi van? Miért kellene? Honnan szeditek ezt a sok baromságot?


"Egyéb tipp hogy jol birja az aksi"

Röviden, ami funkciót/programot nem használsz, kapcsold ki.

2015. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Litium-ION-polimer (esetedben ilyen akksi van benne)

nem ajánlatos lemeríteni. Nem tesz jót neki.

Utoljára a NI-CD akkumulárorok voltak ilyenek amiket már legalább 10 éve nem használnak mobiltelefonokban.

Igazából a LItium-ion akkumulátorokat akkor töltöd amikor akarod. De nem ajánlatos lemeríteni vagy 100%-os töltöttség után töltőn hagyni (Kiváncsi vagyok utóbbit ki tartja be) :)

2015. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lítiumakksit egyedül kalibrációhoz merítünk nulla közelébe, ami annyit tesz, hogy rootolt rendszeren törlöd a battery stats fájlt, amikor 100%-ra van töltve legalább két órája, újraindítasz, megvárod, míg feláll a rendszer, lehúzod töltőről, és 2%-ig meríted, de nem alá. Ekkor új akkustatisztikát készít a rendszer. Általában a rendszer lecserélésekor ajánlott, máskor semmi okunk nincs ilyesmire.
2015. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!