Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aliexpressről HTC ONE m7-et...

Aliexpressről HTC ONE m7-et megéri rendelni? Ugye eredetiek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy ilyen telefont, és jó áron is van pl, 99%-os megbizhatóságú eladó 40-45 ért adja, azt irják hogy ezek felujitott eredeti telefonok, ez tényleg igy van? Rájönne nekem vám vagy áfa?

Kérem irjon aki rendelt már innen telefont, eredeti volt? Előre is köszi



2015. nov. 27. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Az aliról rengeteg eredeti dolgot vehetsz marha jó áron.

Abban nem vagyok biztos, hogy műárkásnak tekintett telókat is kapsz így. Rengeteg replica tűnik fel ájfón meg szamszung téren.

De ha jót akarsz, keresel egy pandawill jellegű oldalt, és veszel valami jó paraméterekkel rendelkező kínai telót.

Lehet akár htc one is.

De ne a márkára hajts, hanem a leírt tulajdonságaira.

2015. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

erről mi a véleményed?


[link]


eredeti?

2015. nov. 27. 16:54
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt svéd postával küldik elvileg, akkor rá sem kell fizetnem nem?
2015. nov. 27. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben levőnek tűnik.

Vásárolj gyakran és bátran az aliexpressről, de mindig nézd meg mit.

Ráfizetned 27 százalékot kell majd, ha megfogják a vámon.


De még így is jobban jössz ki.

2015. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ezt még megkérdezhetem hogy ehhez mit szólsz?


[link]

2015. nov. 27. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Sosem értettem a márka alapján telefont választókat. Ez azoknak a szellemi nyomorékloknak való, akik nem képesek megfogalmazni paraméterekkel, mit is várnak el a telefonjuktól.

Írd össze, milyen kamerát, mekkora memóriát, milyen processzort vársz el, és az alapján vásárolj.

Szerintem, bár ez magánvélemény, az ájfón a lúzerek telefonja. Azoké, akik márka vagy sznobizmus alapján vásárolnak.

Mondjuk én semmikép nem vennék meg más levetett vackát még akkor sem, ha almát festenek rá, miközben egy telefon 2 év alatt teljesen elavul manapság.

2015. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem ez a htc sem új.
2015. nov. 27. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem miért akarsz ilyen helyről rendelni mikor 27 % áfát kell rá fizetni 150 euroig utána meg + kereskedelmi vámtarifát is .
2015. nov. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!